Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Yol Arkadaşı - 38 Kayseri, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Yol Arkadaşı

Arkadaş yada hayatında değer verdiğin kıymet verdiğin senin için önemli olan bir insanın olması çok güzel bir duygudur. Ancak her zaman bu durum gerçekleşmez. Çünkü insan bazen hayatında beklemediği durumlar yaşayabilir. Bunun için de insan ücretsiz yol arkadaşı aramak yada hayatını o yolda yürüyebilecek bir arkadaş ister.

Bu arkadaş özellikle seni anlayan dinleyen her zaman yanında olan seninle birlikte üzülen seninle birlikte ağlayan derdini mutluluğun paylaşabileceğin bir arkadaştır. Aslında böyle deyince çok tanıdık geldi değil mi bu durum. Evet ücretsiz yol arkadaşı seninle aynı yolda yürüyecek ve seni her zaman destekleyecek beraber kararlar alacağın beraber uyuyup beraber uyanacağın ömrünün sonuna kadar yanında olmak istediğin kişi sevdiğin kişi senin eşindir. İşte bende evlenmek hayatımı düzene sokmak kendi yol arkadaşımı bulmak kendi hayat arkadaşımı bulmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayan olarak artık hayatıma güzel bir yol çizmek ve beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olacak bir eş aramak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Ben Kayseri’de yaşıyorum. Çalışan bekar bir bayanım. Yaşım 36 bekar bir bayan olarak daha önce hiç evlilik yapmadım. Ancak artık bende kendi hayat arkadaşımı bulmak istediğim için buraya yazmak ve kendimi biraz olsun tanıtmak istedim. Dürüst saygılı kibar nazik içten samimi bakımlı kendine özenen bir bayanım.

Benim istediğim hayatımı birlikte geçireceğim kişi yada beyin beni anlaması birbirimize uyum sağlamamız ve gerçekten sevebileceğimiz karşılıklı birbirimize karşı saygı güvenin ve sevginin olduğu bir ücretsiz yol arkadaşı arıyorum. Evine ailesine bağlı evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olması da benim için sıkıntı olmaz. İlanımla ilgilenen ve ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Ücretsiz Yol Arkadaşı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Ocak 2024 28 Ocak 2024 — 01:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar