Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Hatay Arkadaş Sitesi - 31 Hatay, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Hatay Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Hatay’da yaşayan yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 38 bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim. Ancak olmadı ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Onunla ilgileniyorum çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Ve bu nedenden dolayı kendime burada Hatay arkadaş sitesi bakmaya başladım ve buraya ilan açmak istedim.

Bakımlı, dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Boş vakitlerimde evimle çocuğumla ilgilenmeyi seven bir bayanım. Haliyle dul bir bayan olmak gerçekten zor etrafının toplumun gözünde çok zor ve bu nedenden dolayı insanlara güvenim pek kalmadı açıkçası bu nedenden dolayı da kendime Hatay arkadaş sitesi bakıyordum ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak kendimi tanıtmak ve açıklamak isterim. Aslında Hatay ile ilgili arkadaşlık sitesi buldum ancak bana uygun gelmedi ve bu nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesini buldum ve kendimi açıklayıcı bir arkadaşlık sitesine ilan açmak hayatımda bana göre mantıklı geldi. Hayatımda aradığım ciddi evlenecek hayatını bir düzene sokacak ve düzene girmesini isteyecek bir bey arıyorum. Ben evine ailesine düşkün bir bayanım. Ve artık hayatımda da arayacağım kişinin evine ailesine düşkün olması gerekir. Bir evlilikte aradığım tek şey saygı olmalı güven ve dürüstlük olmalı ve ayrıca birlikte karar almalı birlikte beraber bir şeyler yapmak vakit geçirmek sevgi ve saygının olduğu bir evlilik istiyorum. Maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu amaçlar ile yazanlara da cevap vermeyeceğim. Amacım gerçekten evlilik sıcak bir yuva kurmak istemem ile ilgilidir.

Ve niyeti ciddi olan bir yuva kurmak isteyen bir bey bekliyorum. Benim gibi Hatay arkadaş sitesi bakan veya kendine uygun bir arkadaşlık sitesi bakan bey arıyorum. Yaşı 38-45 arası olabilir. Maddi bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin bana yeterli. Çünkü ne maddiyatın ne de yaşadığın yerin bir önemi var. Benim için önemli olan tek şey huzur ve mutluluk bence bunlar olmadan paran çok olsa yada lüks yerde yaşasan bile hiçbir önemi olmuyor. Bu nedenle benim için evdeki huzur ve mutluluk benim için daha önemli. Ailesine evine düşkün vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Ciddi evlenmeyi düşünecek bir bey arıyorum.Hatay Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Mart 2024 19 Mart 2024 — 02:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba hanim efendi bende hatayda yanliz yasiyorum sizinle tanisip arkadas olmak istiyotum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar