Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulma Sitesi Facebook - 18 Çankırı, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulma Sitesi Facebook

Arkadaş aramak arkadaş edinmek isteyen kişiler insanlar genellikle arkadaş bulma sitesi Facebook gibi arkadaşlık sitelerine veya arkadaşlık uygulamalarına yöneliyor. Ancak pek çok kişi kullanıyor böyle yaygın arkadaşlık uygulamalarını ve bu gibi yerlerde bulacağın arkadaşlar bana çok samimi gelmiyor.

Ancak doğrudan arkadaş bulma sitesi facebook gibi yaygın olan herkesin kullandığı arkadaşlık bulma uygulaması bana göre çok yaygın olmasına rağmen benim için arkadaş çevrem veya akrabalarım eşim dostum tarafından kullandığım bir arkadaşlık uygulaması olarak görüyorum. Ben pek burada arkadaş bulma taraftarı değilim. Çünkü sebebim o kadar sahte hesaplar var o kadar şey var ki bana karşı çok samimi bir ortam gibi gelmiyor. Başka arkadaşlar bulma konusunda. Tabi herkesin fikri farklıdır. Herkesin düşüncesine de saygı duyarım. Zamanında bende kullandım halen de kullanıyorum Facebook yada diğer sosyal medyaları ancak arkadaş bulma konusunda sıkıntı yaşadığımdan dolayı daha çok arkadaşlık sitelerini kullanmayı ve bakmayı tercih ettim. Ve bu arkadaşlık sitesini de bulunca bu konu hakkında ilk paylaşımı ilan açarak belirtmek isterim. Yani demek istediğim sosyal medyaları kullanmayın diye bir şey demek istemiyorum. Ben sadece kendi düşüncemi belirtmek istedim. Tabi bu gibi sosyal medyalarda da arkadaşlık kuran arkadaş bulan edinen kişiler de var. Zamanında bende buldum ancak o zamandan sonra daha çok kendi arkadaş çevremi ve ailemi eşimi dostumu ekleyerek o şekilde kullanıyorum sosyal medyayı.Artık diğer şekilde arkadaş edinmek bulmak için kullanmıyorum.

Doğrudan arkadaş bulma sitesi facebook kullanan kişilere de saygı duyarım dediğim gibi ben sadece kendi düşüncemi paylaşmak açıklamak istedim. Ve herkes istediği arkadaşlık sitesini yada arkadaşlık uygulamalarına bakabilir. Tabi herkesin kendisine göre bir limiti vardır. Ve benim tercihim daha çok arkadaşlık siteleri yönünde sosyal medyalarda bana göre arkadaş edinmek bulmak çok zor.Bu nedenle burada bulunmak ve bu ilanı açmak istedim.Arkadaş Bulma Sitesi Facebook - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Mayıs 2024 6 Mayıs 2024 — 09:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar