Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Siteleri Yorum - 08 Artvin, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Siteleri Yorum

Ben arkadaşlık sitesinde ilan açmak için kendime bir arkadaşlık sitesi bakıyordum. Yada üye olup bir arkadaşlık sitesine katılmak için arkadaşlık sitelerine bakmak istedim. Ama hangi siteye yada nasıl bir siteye kayıt olmak konusunda kararsız kalıyordum. Zaten pek de bir bilgim yoktu. Sonra aklıma arkadaş arama siteleri yorum sitelerine baktım.

Bir çok forumda ve arkadaş arama siteleri yorum konu başlıklarında herkes üyelik gerektirmeyen ücretsiz seri ilan açılabilen arkadaşlık sitelerini daha kullanışlı bulmuşlar.Tabi arada okuduğum yorumlar arasında ücretli arkadaşlık sitelerini iyi bulan insanlarda var. Ancak bana göre benim okuduğum yorumlardan anladığım kadarı ile orada sadece bir profil oluşturarak oraya kendi bilgilerini bırakarak kendi listene arkadaş eklemeye çalışmak ve konuşmak veya görüntülü sohbet etmek içinde belli bir miktar ücret karşılığında olduğunu anladım. Ve bana bu pek cazip gelmedi. Açıkçası bu konu hakkında benim fikrim daha çok ücretsiz ve belli bir profil açarak orada sadece beklemek bana saçma geliyor. Bu nedenden dolayı ben daha çok seri ilan açılarak kendini tanıtmayı ve orada ücretsiz mesaj gelip konuşması taraftarı oldum. Ve bu konuda da oldukça memnun kaldım. İnsanların herkesin tercihi farklıdır. Ben bu konuda kimseye bir şey diyemem. Ve belli bir gerçek arkadaşlık amacı yada evlilik amacı olmayan insanların yada kişilerin takılabileceği vakit geçirmek için güzel bir yer. Ancak her arkadaşlık sitesi dünyanın her tarafından arkadaş edinmeyi ve insanlarla iletişimi sağlayan güzel bir uygulama yada arkadaşlık siteleri çok aranan insanların daha çok burada vakit geçirdiği bir yer olarak karşımıza çıkıyor.

Ben bir ilan açmadan önce bu nedenden dolayı bir arkadaşlık sitesine katılmadan önce biraz fikir almak için bu nedenden dolayı arkadaş arama siteleri yorum sitelerine baktım. Ve kararımı ücretsiz ilan açabileceğim bu arkadaşlık sitesinde kendime uygun bir arkadaş dost seviyeli sohbet edebileceğim bir arkadaş bulmak için katıldım.Arkadaş Arama Siteleri Yorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Haziran 2024 7 Haziran 2024 — 08:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar