Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Bayan - 26 Eskişehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Bayan

İyi günler ben bekar çalışan dürüst saygılı bir beyim. Kendime arkadaş edinmek konuşmak sohbet etmek isteyen ve yeni arkadaşlıklar için arkadaş sitesi bayan ile ilgilenmek için ve bunun için bu ilanı açmak istedim. Ben bekar bir bey olarak kendime uygun bir bayan arkadaş edinmek istediğimden dolayı buraya kendi ilanımı açmak için uygun buldum.

Arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlar ile birlikte tanışmak ve konuşmak için arkadaş sitesi bayan ile birlikte tanışmak ve güzel arkadaşlıklar ile birlikte tanışmak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Ben bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Çalışan ve yeni arkadaşlık kurmak istediğimden dolayı arkadaş sitesine bakmak istedim. Dürüst saygılı kibar nazik içten samimi kibar bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur. Sohbet etmek konuşmak yeni insanlarla tanışmak ve bunun için en uygun olanı diye düşünüyorum. Yaşım 33 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Gerçek samimi bir arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Eskişehir’de yaşayan bir beyim.

Benim istediğim gerçek bir kurabilmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek istediğim için arkadaş sitesi bayan arayabileceğim bir arkadaşlıklar kurmak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Benim için dürüst saygılı kibar nazik bir bayan arkadaş bulmak istediğim bir bayan arkadaş edinmek için buraya ilan açmak istedim.Arkadaş Sitesi Bayan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Haziran 2024 19 Haziran 2024 — 06:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar