Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Tanışma Siteleri - 22 Edirne, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Tanışma Siteleri

Aslında herkesin yaptığı yada bildiği gibi yalnızlıktan bunalan yada hayatının her zamanki normal yaşantısından sıkılan insanlar ve biraz olsun hayatına yeni insanlar sokmak yeni arkadaşlıklar kurmak için herkes gibi arkadaş tanışma siteleri bakan oluyordur.

Bende hayatımda bu durumu yaşadığımdan dolayı ve hayatıma yeni insanlar sokmak onların hikayelerini dinlemek dertleşmek konuşmak tanışmak istediğimden dolayı nette dolaşır iken arkadaş tanışma siteleri bakıyordum. Ve karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı ve buraya kendi ilanımı oluşturmak ve niyetimi ne istediğimi belirterek sizlerle paylaşmak istedim. Yaşım 35 bekar bir bayanım. Çalışıyorum maddi yönden bir sıkıntım yok. Ve bu gibi amaçlar için yazmıyorum. Ve karşıma da bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Bunu baştan söylemek ve belirtmek istedim. Edirne de yaşıyorum.Bekar ve yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldım. Ve ondan sonra da evlenmeyi düşünmedim. Açıkcası halen de düşünmüyorum. Evinden işine gidip gelen pek sosyal olmayan bir bayanım. Daha çok işimle vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ve boş vakitlerimde de evimde oturarak vakit geçirmesini daha çok tercih ederim. Şu anlık hayatımda ciddi bir ilişki istemiyorum. Ancak yeni insanlarla sohbet etmek isterim ve yeni insanlarla tanışmak isterim. Yeni arkadaşlıklar kurmayı yeni kişilerle sohbet etmeyi seven bir bayanım. Biraz hayatımın şu an ki halinden biraz bunaldığımdan dolayı zaten bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak dertleşmek sohbet etmek isteyen bayan veya erkek olabilir. Yaş sınırı yok benim için ya da yaşadığın yerin bir önemi yok benim için sadece seviyeli bir arkadaşlık kurmak sohbet etmek ve tanışmak isteyen ve benim gibi arkadaş tanışma siteleri bakan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Birisinin hayat hikayesini dinlemesini en azından içini dökmesine biraz olsun fırsat vermek gerekiyor bence. Bende hiç tanımadığım birisiyle konuşur iken ve ona içimi dertimi paylaşır iken biraz olsun rahatladığımı hissediyordum. Ve benim gibi hissetmek veya benim gibi dertleşmek konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen bayan veya erkek olabilir. Cevaplarını bekleyeceğim.Arkadaş Tanışma Siteleri - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Haziran 2024 9 Haziran 2024 — 17:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhabalar bende edirne de yaşıyorum ve buranın yabancısıyım. İş sebebiyle geldim ve arkadaşlık kurmak istiyorum.

    1. Merhaba. Bende Edirne’de yaşıyorum ve sıkılıyorum bir bayan arkadaş arıyorum . Burada iş amaclı bulunuyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar