Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Seri İlanları - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik Seri İlanları

Evlilik dediğimizde herkesin hayalinde kurduğu bir evlilik vardır illaki. Benim de hayalimde kurduğum bir evlilik hayali vardı. Ve açıkcası olduğunu da düşünmüştüm. Ancak biraz daha yakından birisini tanıyınca olmadığını anlıyorsun. Hayali gerçekleştirme bir tarafa artık sana bir yabancı gibi davranması ile insan gerçekten büyük hayal kırıklığına uğruyor. Bunun için bende evlilik seri ilanları bakmak istemiştim.

Hatta uygun bulduğum bir site olursa da ilan açmayı düşündüm. Ve işte buradayım. Ben 41 yaşında bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Dediğim gibi ne kadar bir hayalim olsa da sevdiğim kişi ile evlendim ve o değişse de ben onu düzeltmeye çalıştım ancak olmadı ve ayrıldık bu nedenden dolayı 8 yıl evli kaldıktan sonra ayrıldık. Bursa da çocuğumla birlikte kendime bir hayat kurdum. Çalışan saygılı, dürüst, içten, samimi, kibar bir bayanım. Çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Ben aslında boşanalı 8 senedir yaklaşık ayrıyım. Bu süre zarfında tekrar evlenmeyi düşünmedim. Ancak artık yalnız başına olmuyor bu maddi açıdan değil manevi açıdan bir yalnızlık olduğunu söylemek isterim. Bunun için de evlilik seri ilanları baktım ve bu ilanı açmak istedim. Ben de artık mutlu beni seven saygı gördüğüm değer gördüğüm bir beyle tanışmak ve ciddi bir ilişki kurmak isterim bu nedenden dolayı da bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Yaşı 41-48 arası olan bekar evlenmiş ayrılmış olan çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evi eve ailesi ile ilgilenen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Bunun için de bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bey arıyorum. İstediği yerde yaşayabilirim. Beni anlayan ve seven bir bey olmasını isterim. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Evlilik Seri İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Ocak 2024 13 Ocak 2024 — 12:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar