Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Mersin Arkadaşlık İlanları - 33 İçel, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Mersin Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Mersin de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Aslında daha önceden de Mersin arkadaşlık ilanları ile ilgili olan arkadaşlık sitelerine veya bu ilanlara baktım. Ancak haliyle bir sürü site karşıma çıktı ve kimisi eğlence sohbet amaçlı kimisi arkadaşlık amaçlı olduğu ve pek işin ciddi olmadığını görünce de bu gibi sitelerde bulunmak istemedim.

Benim gibi diğer arkadaşlık sitelerine bakan arkadaşlar da ne demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum. Pek ciddi düşünen veya gerçek anlamda evlenmeyi düşünen Mersin arkadaşlık ilanları ile ilgili ilan açıp da ciddi düşünen pek bir ilgimi çeken bir ilan bulamadım. Daha çok eğlence sohbet vb gibi amaçlar için arkadaşlık kurmak isteyen yada bu tarz ilanlar buldum. Bunun için de daha sonra bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Bana göre çok uygun bir site gibi geldi burası.Çok fazla uzatmadan biraz da sizlere kendimi tanıtmak isterim. Yaşım 32 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var onunla birlikte yaşıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Bu ilanı açar iken aslında çok düşündüm. Ama yine de açmak istedim. Çünkü benim gibi ilan açan kişiler olduğunu gördükçe ben de ilan açıp bırakmak en azından şansımı denemek istedim. Maddi bir amaç için bu ilanı açmıyorum yada bu tarz bir beklenti içinde değilim. Benim ilan açma sebebim belki beni anlayan tekrar evlilik düşünen bir bey bulabilirim diye bu ilanı açmak istedim.

Ciddi düşünen maddi konuda bir beklentim yok düzenli bir işi olsun benim için yeterlidir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir. Tekrar evlilik düşünen hayatını birleştirmek isteyen dürüst, saygılı, kibar, nazik, kötü bir alışkanlığı olmayan ve ya gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Yaşı 32-39 arası olan evine ailesine düşkün tekrar evlilik düşünen ve ciddi düşünen Mersin arkadaşlık ilanları bakan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Mersin Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Mayıs 2024 20 Mayıs 2024 — 20:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar