Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

arkadaşlık siteleri - 02 Adıyaman, Bayan - Arkadaş Arıyorum

arkadaşlık siteleri

Ben Hande 36 yaşındayım Adıyaman  Çelikhan da oturuyorum. Çalışan dul bir bayanım. Şu ana kadar bir evlilik yaptım ve çok kısa sürdü. Bu kısa süreli evlilikten hiç çocuk sahibi olmadım yani çocuğum yok. Aslında arkadaşlık siteleri ile yeni bir evlilik için arayış içine girmeyi planlamırdum ancak birden karar verdim bu profili oluşturmaya. Bu ilanı oluşturmaktaki amacım ciddi bir yolda buradan tanışabileceğim bir bey ile hayatımı birleştirerek ilerlemek. Hiç aklıma gelmedi bir gün arkadaşlık siteleri üzerinden evlilik konusunda bir ilan oluşturacağım. O nedenle acemiliğimi affedin şimdiden. Niyetin madem ciddi arkadaşlık siteleri ile neden arkadaş arıyorsun diyenler olabilir cevabım yok sadece içimden öyle geldi. Fazla uzatmadan kriterlerimi sıralamaya başlamak istiyorum.

Öncelikle burada farklı amaçlar ile ilan oluşturduğumu kimse düşünmesin niyetim ciddi ve mesaj gönderenler arasından yanlızca niyeti ciddi olan beylere yanıt yazmayı düşünüyorum. Ben çalışan bir bayanım ve maddi bir sorunum yok bana talip olacak beyinde maddi bir sorununun olmaması gerekir. Haliyle evliliği düşünen bir beyin evini bakabilecek yeterlilikte olması şart. Çok yüksek bir gelir düzeyi olması gerekmez benim için orta seviye de bir bey de pekale benimde çalışmamla çok rahat yaşayabiliriz. Tabi öenmli olan birbirimizi sevmemiz. Ben illa çalışma taraftarı değilim bu arada yanlış anlaşılmasın eğer eşim istemiyorsa evlilikten sonra iş hayatımı bir kenara bırakabilirim. Benim için önemli olan eşimin mutlulupu olacaktır. yaş olarak 35 ile 45 yaş arası beyler yazabilirler. Hiç evlenmemiş de olabilir benim gibi dul da olabilir karşılıklı elektrik olduktan sonra fazla sorun yaratmayacaktır. Çocuğu var ise onu da sorun etmem öneli olan beni kabullenebilecek bir yaşta olması. Dış görünüş olarak öyle belirleyici şartlarım yok boyu şöyle olsun saçı böyle olsun gibi. Kendine bakan bakımlı bir bey olsun içi güzel olsun dürüst yaşasın benim için önemli olanlar bunlar.

Benim kriterlerim aklıma geldiği kadarı ile yukarıdaki gibi. Değinmediğim bir konu var ise mesaj ile sorabilirsiniz ya da kendi kriterlerinizi bana yazabilirsiniz. İlk etapta sizi tanımam önemli benim için. Kriterlerime uymayanlar boşa yazmasınlar yanıt yazmam ve diğer kriterlerime uyan insanlara haksızlık etmiş olursunuz. Her gelen mesajı titizlikle okuyacağımdan şüpeniz olmasın. Mesajlarınızı bekliyorum …arkadaşlık siteleri - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Nisan 2024 23 Nisan 2024 — 16:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm tanısmK istiyorum sizinle watsap

  2. Merhaba hande hanım yanıt yazacak zamanınız var ise bir kaç soru sormak isterim size.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar