Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gürcistan Arkadaş Sitesi - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gürcistan Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Gürcistan arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak kendime uygun pek bir arkadaşlık sitesi bulamadım. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya kendi ilanımı oluşturmak ve açıklamak isterim.

Yaşım 36 bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Gürcistan dan Türkiye ye geldim. Buraya iş için geldim. Çalışmak kendi ayaklarımın üstünde durmak için geldim. Ve çalışıyorum ve bunu kendi başıma yapabiliyorum. Şuan İstanbul’da yaşıyorum. Ancak yalnızlığıma kendimi yalnız hissediyorum. Pek bir arkadaş çevrem yok. Ve maddi amaçlar için burada değilim bunu da belirtmek isterim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı yapamadık. Bir taraf sevse ve diğer taraf sevmezse olmuyor o evlilik yürümüyor. Bir de üstüne güvensizlik olunca hiç yürümüyor. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Çocuğumla birlikte yaşıyorum ve boş zamanlarımda çocuğumla ilgilenmesini evimde vakit geçirmesini seven bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, bakımlı bir bayanım. Ailesine düşkün aile kıymeti bilen ailenin önemini bilen bir bayanım. Benim burada bulunma amacım ve kendime Gürcistan arkadaş sitesi bakmamın sebebi ise yalnızlığıma çözüp olmak bulmak ve hayatımı birleştirebileceğim dürüst saygılı evliliğin önemini kıymetini kutsallığını bilen bir bey hayat arkadaşı arıyorum. Hayat arkadaşı diyorum çünkü bir evlilik kararı aldığında ve evlendiğinde bir kişi ile onunla hayatını ömrünü üzüntülerini sevinçlerini mutluluğunu paylaşırsın. Ve benim istediğim bu ömrümü hayatımı her şeyi mi paylaşabileceğim yanında huzurlu olabileceğim bir bey arıyorum.

Bir beyde aradığım özellikler çok bir maddi beklentim yok ailesine bakabileceğine inanıyorsa ve kendini bu yönden hazır hissediyorsa benim için sorun yok. Evlendikten sonra bende çalışmak isterim ki aileme maddi konuda destek olmak isterim ve bir katkım olsun isterim. Yaşı 36-40 arası olabilir. Ve evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşadığı yerin bir önemi yok bence nerede yaşadığın önemli değil yeter ki mutlu huzurlu yanında seni anlayan destekleyen seninle her anını paylaşan ve yanında olan birisi olmalı. Benim istediğim de bu. ve bu yüzden Gürcistan arkadaş sitesi arıyordum kendime evlenebileceğim dürüst, saygılı, sadık bir bey arıyorum.Gürcistan Arkadaş Sitesi - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Mart 2024 10 Mart 2024 — 01:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben Gürcistan’a tatil yapmaya gidecem bayan arkadaş arıyorum benimle 20gun kalacak yanlız ikimiz takilcagiz.

  2. Selam dilersensizinle tanışmayı cok isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar