Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arayanlar - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arayanlar

Herkes zaman zaman arkadaş aramak yada birisiyle dertleşmek isteyebilir. Olaylara tarafsız bakabilecek başka tanımadığı bir insanla konuşmak istemesi kadar normal bir şey yoktur. Benim gibi arkadaş arayanlar söylemek istediğim ve anlatmak istediğim şeyler olduğundan buraya ilan açmak istedim.

Herkesin boşluğa düştüğü yalnız ise etrafında kimsesi yoksa konuşacak birisine ihtiyacı olduğu zamanlar olur mutlaka herkesin zaman zaman boşluğa düştüğü zamanlar vardır. Birisine ihtiyaç duyduğu artık tek olmak istemediği zamanlar vardır. O zamanlar işte birisiyle konuşmak yanında birisi olsun ister. Ve ne yazik ki artık günümüzde bu yalnızlık o kadar büyüyor ki kimse bir çıkarı olmadan karşısındaki ile muhattap olmuyor. Bu annen, baban, kardeşin için bile bu şekilde şimdiki insanlar hep artık bir şekilde işi varsa işine yarıyorsa onunla karşısındaki ile muhattap oluyor yaramıyorsa onunla konuşmuyor. Eskiden olduğu gibi arkadaşlık dostluk sevgi aşk kalmadı artık. İnsanlar birbirini dinlemekten yada birbiri ile sohbet etmekten bile aciz bir zamana geldik. Ben bunları neden söyledim yada neden anlattığımı okuyunca merak edenler vardır. Ben şu şekilde açıklayayım. Arkadaş arayanlar genellikle bu dediğim türden insanlardan hep darbe hem acı çekmiş insanlar genellikle. Bir şekilde yakınındaki birisinden mutlaka bir darbe yada bir şekilde zarar görmüş olanlar buraya başkaları ile konuşma yada hayatına girecek dürüst birisini arama içine giriyorlar. Haklılar da bazen hiç tanımadığınız bir insan size karşı bir çıkarı olmadığından dolayı onunla daha iyi konuşup daha iyi içini dökebiliyorsun yada hayatına girecekse daha iyi seçip daha iyi tanıyorsun.

Bunu dışarıda yapsan mutlaka bir çıkar bir yalan bir acı oluyor senin içinde bu nedenden dolayı arkadaş arayanlar genellikle artık bu ortamları tercih ediyor. Ben de zamanında çok büyük acılar çektim ve burada birisini tanıdım ve çok mutluyum artık. Genellikle ne çıkar ne acı var iyi güzel bir duygu. Artık güvenebileceğim doğru insanı bulduğum için şanslıyım galiba herkes dürüst, güvenilir birisini hayatında tutmak ve olmasını ister. Bende istiyordum ve oldu. Allah duydu artık sesimi ki mutlu olabiliyorum artık.Arkadaş Arayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Nisan 2024 15 Nisan 2024 — 04:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar