Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Erkek Arkadaş Arıyorum - 40 Kırşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Erkek Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık aramak arkadaşlık bulmak ve arkadaşlık görmek ve yeni insanlarla tanışmak ve yeni insanlarla konuşmak ve gerçekten yeni kişilerle ile birlikte tanışmak gerçekten güzel bir durum. Özellikle baktığımızda artık insanlar bu gibi yerlerde arkadaşlık kurmaya yada buna benzer chat konuşma yerlerinde arkadaşlık kurma durumu oldukça artmış bulunmakta. İşte bende bunun için ücretsiz erkek arkadaş arıyorum ilanını açarak kendimi tanıtmak istedim.

Ben bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Dürüst saygılı bir bayanım. Benim için önemli olan arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak gerçekten güzel bir durumdur. Benim için önemli olan insanların birbirini anlaması ve yeni insanlarla konuşmak yeni arkadaşlıklar kurmak gerçekten önemli. Ancak baktığımızda bu gibi durum karşısında ücretsiz erkek arkadaş arıyorum ilan açmak ve kendime bir arkadaş aramak istedim. Benim arkadaşlık kavramım gerçekten beni anlayan dinleyen yeni insanlarla tanışmak arkadaşlık kurmak ve yeni insanlarla tanışmak ve gerçekten birbirimizi anlamak ve birbirimizi düşünmek önemlidir. Ben bekar çalışan bir bayanım. Arkadaşlık kurmak ve yeni arkadaşlıklara adım atmak ve gerçekten bu durum karşısında beni anlayacak bir arkadaşa sahip olmak isterdim. Benim yaşım Kırşehir de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Benim için önemli olan arkadaşlıktır.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık arayan sohbet etmek isteyen ve ücretsiz erkek arkadaş arıyorum ilanıma cevap vermek isteyen ve konuşmak isteyen sohbet etmek isteyen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve yeni insanlar ile tanışmak isteyen bir bayan olarak ilanımla ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Ücretsiz Erkek Arkadaş Arıyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Mart 2024 19 Mart 2024 — 14:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar