Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

kız arkadaş arıyorum - 59 Tekirdağ, Bay - Arkadaş Arıyorum

kız arkadaş arıyorum

merhaba . öncelikle bur da açık ve net kısa bir şekilde konuşmak ve kendımı anlatmak istıyorum ben tekirdağ çorlu da yaşıyorum tercihim bana yakın bölge olursa sevinirim istanbul tekirdağ çerkezköy ve trakya civarı olursa sevinirim ben 26 yaşın dayım düzenli çalışan ve işinden gücün den biriyim tek yaşıyorum bur da hayırlısıyla kader ve kısmet diyerek ciddi bir arkadaşlık evlilik ve yuva sahibi olmak istiyorum lütfen asla yalan ve boş muhhabete kırıcı sözlere ve hayal kırıklığına yaşayacak ve karşılaşmak istemıyorum hayatın gerçek yaşantısı neyse onu görmek bilmek ve devam etmek istiyorum beni gerçekten anlayan ve benimle herşeyi ciddi ye alan saygı değer bayan arkadaşla burda tanışmak buluşmak ve evlenmek istıyorum şimdilik benden bu kadar saygılar murat telkız arkadaş arıyorum - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Şubat 2024 27 Şubat 2024 — 14:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben ceyhun. Ciddi düşenen hiç evlilik yapmamış bir kız arkadaş arıyorum. Ciddi niyetli, evlilik düşünen 36 yaşında bu zamana kadar hiç evlenmemiş biriyim. Kendi ilanımı eklemeyi bende düşünüyorum ama önce buradan yazmak istedim. İlgilenen olursa daha detaylı bir evlilik ilanı oluşturabilirim.

  2. Merhaba bende dürüst güvenilir ve ileriye dönük ciddi planları olan bir kız arkadaş arıyorum. Niyetim ciddidir. İlgilenen kız arakdaşlar yazarlarsa çok sevinirim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar