Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İkinci Evlilik İlanları - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İkinci Evlilik İlanları

Merhabalar aslında benim istediğim bir arkadaşlık sitesi bu şekilde değildi. Ben nette daha çok ikinci evlilik ilanları bakmıştım. Ama bulamadım ve bu yüzden de bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya kendi ilanımı açmak istedim.

Ben 46 yaşında bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Severek evlendim. Ancak bazı sebeplerden ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de benimle birlikte yaşıyor. O kadar küçük de değiller kendilerini kurtaracak yaşa geldiler.Ben tekrar evlenmeyi düşünüyorum. Çünkü dul tek başına olmak o kadar kolay bir şey değil. Hele bu devirde iki çocuğu ile birlikte dul olmak o kadar kolay değil. Boşanalı 7 sene oldu. Daha önce düşünmemin sebebi ise çocuklarım küçüktü ve onlar kendilerini biraz olsun kurtarana kadar beklemek istedim. Ve bu zaman zarfında da her şeyle tek başıma mücadele ettim. Ancak artık tek olmak istemiyorum. Maddi konuda bir beklentim yok ve bu yüzden zor demiyorum. Benim zorluk çekmem manevi yönden ve toplum yönünden zorluk çekiyorum. Dürüst, saygılı, samimi, çalışan evine ailesine bağlı bir bayanım. Benim ikinci evlilik ilanları bakma sebebim biraz da bu umarım anlatabilmiştirim.

Bunun için de ikinci evlilik ilanları bulamadığımdan dolayı da bu ilan sitesine bu ilanı açmak istedim. Yaşı 46-52 arası olan evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Evlilik düşünen ciddi düşünen hayatında ikinci bir şans arayan dürüst, saygılı, kibar, nazik evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabildiği sürece benim için bir sıkıntı olmaz. Benim gibi evlenmeyi düşünen ciddi beyleri beklerim.İkinci Evlilik İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Nisan 2024 12 Nisan 2024 — 09:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar