Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Malatya Arkadaş Sitesi - 44 Malatya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Malatya Arkadaş Sitesi

Ben 34 yaşında bekar bir bayanım. Malatya da yalnız yaşıyorum ve kendime ait burada belli bir düzen kurdum. Daha önce bir evlilik yapmadım. Ancak başımdan nişanlılık gibi bir durum geçti. Ancak olmadı ve nişanı bozduk. Ondan sonra da hayatıma kimseyi almadım. En azından ciddi düşüneceğim hayatımı birleştirebileceğim bir kişi aramadım ve istemedim.Ancak ne kadar yalnız kalabilirim ki. Herkes ister bir yuva aile kurmak bir düzen kurmak ve bende bu sebepten ötürü kendime uygun bir Malatya arkadaş sitesi bakıyordum.

Tabi bir sürü arkadaşlık siteleri çıktı karşıma ancak hiç biri benim için ilgimi çekmedi. Sonra bu arkadaşlık sitesini gördüm ve alt kategorisinde Malatya arkadaş sitesi şehre göre sıralama var. Ve burada ki diğer ilanları baktım ve bana göre uygun geldi. En azından o kadar site içinde ilgimi çekmeyi başardı. Bu nedenle burada bir şansımı denemek istedim. Ve kendi ilanımı oluşturmak bana çok mantıklı geldi. Çalışıyorum aslında Malatya ilk tayinim çıktığı için geldim ve buraya alışmaya sevmeye başladım ve kaldım burada bir düzen oluşturdum ve o düzeni mi daha da bozmak istemedim. Anaokulu öğretmeniyim. Çalışıyorum mesleğimi çocukları çok severim. Dürüst, samimi, sıcak kanlı, saygılı bir bayanım. Pek bir sosyal hayatım yok. Genellikle evinde vakit geçiren boş vakitlerinde evinde olmayı seven bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşar iken de durum bu şekilde idi. Pek işim yoksa gezmeyi tek başına gezip eğlenmeyi sevmem. Tabi ailem ile birlikte gezmeyi eğlenmeyi vakit geçirmeyi seviyorum. Ancak bunları tek yapmaktan hoşlanmıyorum. Ve Malatya da tek olduğum için pek dışarı gezip eğlenmek gibi bir hayatım yok. Çoğunlukla boş vakitlerim de evimde yada kendimi geliştirmeye çalışırım. Yeni şeyler öğrenmeyi severim. Bu şekilde hayatım.

Ve buraya ilan açma isteği veya neden açtığımı belirtmek isterim. Eğer olursa evlenebileceğim dürüst saygılı bir insanla tanışmak ve yuva kurmak aile kurmak istememle birlikte buraya ilan açma sebebim bu. Evlenebileceğim sıcak samimi bir yuva kurabileceğim bir beyle tanışmak ve evlenmek için buradayım. Boşa harcayacak zamanım yok ciddi olmayan evlilik düşünmeyen beyler yazmasın bu yüzden. Yaşı 34-40 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış da olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar bir bey arıyorum. Evine ailesine düşkün aile ile olmayı seven eşi ile gezmeyi eğlenmeyi seven vakit geçirmesini sevecek bir bey istiyorum. Dışarı hayatı ve gece hayatı olmasını asla istemem. Nerede isterse yaşayabilirim. Maddi konuda bir şey söylemek istemiyorum. Evine ailesine bakabilecek durumda olması benim için yeterli. Ve ayrıca evlendikten sonra çalışmak isterim ki benim de eve bir katkım olsun isterim. İlgilenen ciddi düşünen beylerin Malatya arkadaş sitesi ilanıma cevaplarını bekliyorum.Malatya Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Ocak 2024 6 Ocak 2024 — 07:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm adım Recep Almanya’da yaşıyorum 40 yaşındayım Çalışıyorum sizinle tanışmak isterdim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar