Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Ama Okulum Var - 50 Nevşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Ama Okulum Var

İyi günler ben ela gözlü uzun boylu güzel sayılabilecek bir bayanım. Ailemle birlikte Nevşehir de yaşıyorum. Bekar evin tek kızıyım benden büyük bir de abim var. Ben daha önce hiç bir arkadaşlık sitesinde bulunmadım bu ilk defa olacak bu yüzden bazı yerlerde ne yazacağımı yada nasıl kendimi tanıtacağımı pek bilemiyorum. Bu yönden eksiklerim olursa kusura bakmayın. Aslında benim bir arkadaşlık sitesine ilan açma nedenim evlenmek istiyorum ama okulum var bunun için de hem sohbet edebileceğim hem de benim ilanımla ilgilenen bir bey bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.

Bekar üniversite son sınıf okuyan bir bayanım. Aslında bu gibi arkadaşlık sitesinde ilk defa bulunuyor olsam da daha önceden sosyal medyalarda yada bazı arkadaşlık uygulamalarında bulundum. Amacım oralarda arkadaş gruplarına katılmak sohbet etmek arkadaş edinmek yeni insanlarla tanışmak istediğim için bundan bir iki sene önce bu gibi yerlere katıldım. Ancak belli bir süreden sonra insan bu gibi durumdan sıkılıyor. Özellikle sahte hesaplar da oldukça yaygın olduğundan gerçekten bir arkadaş edinmek bu gibi yerlerde zor olabiliyor. Ben de bunun için bu gibi yerleri bırakarak kendime uygun düşünceme uygun bir arkadaşlık sitesi bulmak istemiştim. Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya evlenmek istiyorum ama okulum var şeklinde ilan açmak istedim. Ben biraz kendimden bahsedecek olursam bekar okuyan üniversite son sınıf bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Nevşehir de okuyorum. Yaşım 25. Ben evlenmeyi düşünüyorum ama bir yandan da okul olduğu için bu konuda erken mi diye kararsızlık da yaşıyorum. İşte bu nedenden dolayı da bu konuda en azından düşüncelerimi paylaşmak ve biraz da kendimi tanıtmak istediğimden buraya ilan açmak istedim.

Eğer beni anlayan dinleyen benim gibi evlenmeyi düşünen dürüst saygılı hayatında ki kadına değer veren ve anlayan önemseyen onu düşünen bir bey arıyorum. Okulum son sene bu sorun olmayacağını düşündüğüm bir bey olması da ayrıca istediklerimi arasında. Ailesini evini önemseyen olgun çalışan kendine güvenen benim gibi evlenmeyi kendine ait bir yuva kurmak isteyen kötü bir alışkanlığı olmayan yaşı 25-30 arası olan evlenmemiş bekar bir bey arıyorum. İlgilenen ve evlenmek istiyorum ama okulum var bunu sorun etmeyecek bir bey arıyorum.Evlenmek İstiyorum Ama Okulum Var - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Şubat 2024 23 Şubat 2024 — 06:03
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar