Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Olma Sitesi - 19 Çorum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Olma Sitesi

Arkadaş olmak arkadaş edinmek herkesin istediği bir durum. Birisiyle sohbet etmek dertleşmek konuşmak istemek gerçekten güzel bir duygu olur diye düşünüyorum. Ama baktığımızda gerçekten arkadaş olma sitesi bakar iken karşımıza bir sürü bununla ilgili siteler çıkmakta ve bu sitelerin çoğunluğu ile hangisine doğru ilanı açacağımızı bilmek de bir o kadar önemlidir.

Baktığımızda gerçek dostluklar olsun arkadaşlıklar olsun yada tanışma yada birsiyle konuşmak istediğinde veya birisiyle bir iletişim kurmak istediğinizde bu gibi arkadaş olma sitesi tam olarak bu isteklerimizi yerine getirmek için karşımıza çıkıyor. Ama bir çok site var ki hem sosyal medyalar olarak hem chat yerleri olarak hem de bu gibi arkadaşlık siteleri olarak günümüzde bir çok iletişim kurabileceğimiz bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Bizim için özellikle benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen ve yeni insanlarla tanışmak konuşmak isteyen ve bir bayan olarak bu gibi yerlere bakmak da bir o kadar önemli olmakta. İşte bunun için benim gibi arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak isteyen ve konuşmak isteyen bir bayan olarak pek bir seçenek olmuyor diyebilirim. Çünkü her çıkan arkadaşlık için olan her yere inanmak yada ilan açmak pek bana göre bir yer değil diyebilirim. İşte tam olarak bunun için ben de kendimi anlatabileceğim ve kesinlikle bana göre olan bir yer olduğunu düşündüğüm buraya ilan açmak istedim.

Benim gibi düşünen ve yeni insanlarla tanışmak konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen ve gerçekten arkadaş olma sitesi ile ilgilenen ve arkadaşlık arayan bir bayan ile arkadaş olmak istiyorsanız ve arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen bayan veya erkeklerin cevaplarını bekliyorum. Yaşı fark etmez. Maddi bir çıkarım yada beklentim yok. Önemli olan insanlık dürüstlük ve arkadaşlık diye düşünüyorum.Arkadaş Olma Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Nisan 2024 7 Nisan 2024 — 21:43
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar