Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlan Etmek - 30 Hakkari, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlan Etmek

Aşk bu hayatta insanın başına gelen en güzel duygulardan biri aynı zamanda en acı veren duygulardan biri bana göre. Çünkü birisini seversin ona karşı tüm duygularını açıkça söylersin yada aşk ilan etmek istersin yada edersin.

Ve senin duygularını ne hissettiğini bilir açılmış olursun sevdiğin kişiye ve birlikte olursunuz öyle çok sevinirsin ki ömür boyu sürecek sanırsan bu aşk bitmeyecek gibi gelir. Çünkü gerçekten seviyor ve aşıksındır. Ancak bir gün hiç bilmeden ayrılmak ister karşı taraftaki nedenini bilmezsin yada niçin ayrıldığını ve kalbinde büyük bir yıkım oluşur yada kırılır. Çünkü böyle hayal etmemiştir sin. Sonra o gider ancak sen gitmesin diye yine de devam eder söylersin ne kadar aşık olduğunu ne kadar çok sevdiğini arada hiçbir sorun olmadığını neden ayrıldığını anlamazsın çünkü ona karşı tüm hislerini tüm duygularını ve aşk ilan etmek istersin. Aşkını duyurmak istersin. Ama o duymaz ve gider. Çünkü sevmiyordur. Çünkü senin gibi aşık değildir. Ve bu kadar sevgi ona fazla gelmiştir senin sevdiğin gibi oda seni sevse yada biraz olsun sevse gitmez di. Ancak gitti işte o gün benim de tüm duygularım tüm umutlarım aşka olan tüm inancım gitti. Sen gittiğin gün kalbimde benim seninle birlikte gitti. Sen gittiğin gün seninle birlikte tüm duygularım hislerim aşkım yaşama sevincim hayata tutunma sebebim de gitti. Ve şimdi bakıyorum ellerime hiçbir şey kalmadı.

Gider iken benden sadece aşkı götürmedin benim sahip olduğum tüm duyguları sevinçleri umutları sevgimi insanlara olan güvenimi her şeyi götürdün. Beni ben yapan bütün duyguları da gider iken bana sormadan götürdün. Şimdi mutlu musun söyle bana şimdi iyi misin söyle bana. Çünkü ben hiç iyi değilim çünkü benim elimde hiçbir şey kalmadı. Bu nedenden dolayı sana aşk ilan etmek istediğim gün benim için hayatımın en güzel en anlamlı günü idi. Ancak o günün önüne geçen bir gün hatıra da senin gittiğin gün oldu hoşça kal.Aşk İlan Etmek - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Aralık 2023 22 Aralık 2023 — 01:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar