Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Diyarbakır - 21 Diyarbakır, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Diyarbakır

Günümüzde artık arkadaşlık sitelerine bakıp bulunmak ve yeni insanlarla tanışmak ve yerli veya yabancı arkadaşlarla konuşmak istemek çok doğal. Aslında kimisi sevgili bulmak için kimisi hayat arkadaşını aramak ve kimisi de sadece sohbet etmek için ve yabancı arkadaşlarla tanışmak için burada arkadaşlık sitelerinde bulunuyor. Ve arkadaş sitesi Diyarbakır yada illere göre ilçelere göre veya genel bir sürü arkadaşlık sitesi bulunuyor.

Ve arkadaş sitesi Diyarbakır arkadaşlık sitesi aradım ancak kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bulamadım ve bunun yüzünden bu sitede bu ilanı açmak istedim. Şimdi biraz kendimi tanıtayım size yaşım 25 bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Aslında yalnız yaşamamın sebebi ailem ile yaşamamak istemek değilim. Ben ailemi çok severim ve ailemle de vakit geçirmek isterim ve ailem ile olmayı çok severim. Ancak aynı zamanda da kendi ayaklarımın üstünde durmak ve bunu en çok ta kendime ispatlamak için ayrı yaşıyorum. Çalışıyorum ailemden o kadar uzakta değilim bir kaç sokak ötede kalıyorum. Yani sık sık ailemin yanında oluyorum aslında ama bir ev nasıl geçinir ve nasıl yalnız yaşayabilirim bunu kendime ispatlamak istediğimden bu durumu yaşıyorum. Bakımlı, kendine özenen, saygılı, samimi, dürüst bir bayanım. Sıcak kanlı ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven ve kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Buraya ilan açma sebebim maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi amaçlar için yazanlara cevap vermem.Amacım seviyeli bir arkadaşlık yapmak sohbet etmek için burada bulunmaktayım. Şuan hayatımda da evlilik gibi ciddi bir kararı düşünmüyorum. Hem kendimi hazır hissetmiyorum ve hem de tam olarak istediğim gibi kararlı evine ailesine bağlanacak sahip çıkacak ve bakabilecek kalbimi çalan kalbime hayatıma girecek bir bey bulamadım. İşte bu nedenle evliliği düşünmüyorum.

Ancak şu zamanlarda evde vakit geçirmenin de verdiği etki ile kendimi arkadaş sitesi Diyarbakır sitelerine bakar iken buldum ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak benim için çok mantıklı geldi. Ciddi seviyeli arkadaşlık yapmak isteyen ve seviyeli sohbet etmek isteyen konuşmasını dinlemesini bilen bayan veya erkek arkadaşları beklerim.Arkadaş Sitesi Diyarbakır - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Mayıs 2024 24 Mayıs 2024 — 07:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar