Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İçin Kolay El Yapımı Hediyeler - 23 Elazığ, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İçin Kolay El Yapımı Hediyeler

İyi günler artık günümüzde arkadaşına yakın bir dostuna yada sevgiline hediye almak için veya onun o özel gününde hatırlamak ve verdiğin değeri önemi göstermek için artık insanlar kendi yaptığı arkadaş için kolay el yapımı hediyeler yapıyorlar ve o vereceği yada yapacağı hediyeler konusunda kendileri emek harcıyor.

Bu şekilde o hep hediye vereceğin kişi daha çok seviniyor. Çünkü onun için bir emek harcıyor oluyorsun ve değer verdiğin kişi için ona kendin arkadaş için kolay el yapımı hediyeler yapıyorsun. Ve durum böyle olunca da insan kendi yapacağı hediye konusunda bir fikir almak istiyor. Ben de kendim yapacağım hediye konusunda sizlerden fikir almak istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Ve sizlerden fikir almak istedim. Ve bu yüzden bu ilanı açmakta bulunuyorum. Herkesin hayatında kendinden fazla değer verdiği önemsediği insanlar vardır. Benim de hayatım da yakın bir arkadaşım çocukluktan beri arkadaşım olan bir bayan arkadaşım var. İkimiz her zaman birbirimize destek olduk. Birbirimizin sıkıntısını derdini paylaştık. Küçüklükten beri arkadaşım ve ben bir şey demeden beni anlayabilen ne demek istediğimi ne düşündüğümü anlayan tek kişi ve onun için ona verdiğim değeri göstermek için bende kendi yaptığım bir hediye vermek istiyorum. Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Tabi herkesin hayatında benim gibi yakın arkadaşı dostu vardır. Zaten hayat tek yaşanmaz. Ama bizim kisi ayrı bir dostluk. Ben hiç görmedim ki bu şekilde uzun yıllardır dost olan arkadaşları. Şimdi 45 yaşında bir bayanım. Daha çocukluktan beri arkadaşız.

Ben bu hayatta o kadar şanslıyım ki hayatım daki arkadaşım gibi bir arkadaşa sahibim. İnsanlar zor arar bulur ve ben onu iyiki tanımış ve halen arkadaşlığına dostluğuna sahip olduğum için o kadar mutluyum ki bilemezsiniz. Bunun için de ona kendim yaptığım bir hediye vermek istiyorum. Ancak bunun için fikirlere ihtiyacım var sıradan olmasını istemiyorum özel olacak ve aynı zamanda kendim yapabileceğim bir hediye vermek istiyorum. Eğer aklında fikri olan veya bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise arkadaş için kolay el yapımı hediyeler hakkında fikir almak isterim ve bunun için cevaplarınızı beklerim.Arkadaş İçin Kolay El Yapımı Hediyeler - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Ocak 2024 17 Ocak 2024 — 15:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar