Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Rusya Arkadaş Sitesi - 00 Rusya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Rusya Arkadaş Sitesi

Merhabalar aslen Rus ancak Türkiye ye geldim ve buraya yerleşmiştim. Buraya geleli de yaklaşık olarak 6 yıl filan oldu. Aslında daha önce de bu arkadaşlık sitesine bakmadan bulmadan önce de Rusya arkadaş sitesi bakıp onlarla ilgileniyordum. Ancak daha sonra bu arkadaşlık sitesini bulunca benim de burada bir tane ilanım olsun istedim ve buraya ilan açmak istedim.

Biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 35 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak resmi bir evlilik değildi. Kağıt üzerinde bir evlilikti. Tam olarak bir evlilik sayılmaz. 5 ay sonra boşandık zaten. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Türkiye de yaşıyorum. Rusya ya arada bir ailemi görmek için gidiyorum. Ama artık buraya taşındım ve burayı da seviyorum daha dönmek istemiyorum. Burada İstanbul da yaşıyorum çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ancak hayatım ne kadar benim için iyi olsa da bir yerden sonra yalnızlık insanın canını yakar oluyor. Boş vakitlerimde evimde oturmayı daha çok severim. Evde kendime oyalanacak bir şeyler bulurum illaki temizlik olsun kitap okumak olsun bunun gibi şeyler. Bu şekilde işten arta kalan zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum. Pek sosyal bir çevrem yok. Bu nedenden dolayı daha önce de Rusya arkadaş sitesi baktım ve orada konuşacak arkadaşlık edecek arkadaşlar bulmak istedim. Ancak oda tam olarak istediğim gibi olmadı. Ve bende bu arkadaşlık sitesini bulunca buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Amacım aslında ciddi bir yuva kurmak ve evlenmek ancak bunun için ilk başta insanlar birbirini tanımak konuşmak anlaşmak aynı fikirde olup olmadığımızı anlamak önemli bu nedenden dolayı ilk başta ne kadar ciddi bir ilişki ve evlilik istesem de böyle bir şey olmayacağı için arkadaşlık kurmak tanışmak ancak ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan beylerin yazmasını ve ilanımla bu şekilde ilgilenmesini isterim.

Bir beyde aradığım özellikler maddi bir beklentim yok ilk başta bunu söylemek isterim. Yaşı 35-45 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim için sorun olmaz. Dürüst, saygılı samimi ve kibar nazik bir bey olması benim için önemli. Hayatında ciddi bir ilişki arayan ileriye doğru evlilik düşüncesi olması aklında benim için önemlidir. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bey olması yeterlidir benim için. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey olması benim için önemli. Yaşadığı yerin bir önemi yok anlaşabildikten sonra her yerde yaşar bir insan.Arkadaşlık yapmak konuşmak tanışmak isteyen beyleri ve aklında evlilik düşüncesi olan beyleri Rusya arkadaş sitesi ilanıma cevap vermelerini bekleyeceğim.Rusya Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Şubat 2024 8 Şubat 2024 — 11:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar