Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Urfa Arkadaşlık İlanları - 63 Şanlıurfa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Urfa Arkadaşlık İlanları

İyi günler ben Urfa da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Çalışan bekar ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü iş okul derken bir kendime özel bir hayat kuramadım. Aslında biraz da evlenebileceğim gibi bir bey çıkmadı karşıma bu nedenden dolayı da evlilik düşünmedim. Ancak yakın zamanda Urfa arkadaşlık ilanları bakıyordum.

Bakma yani Urfa arkadaşlık ilanları bakma nedenim ise kendime uygun belki bir ilan bulurum düşüncesi ile bu ilanı açmak istedim. Ve bu ilanı açarak kendimi tanıtmak ve ne istediğimi niçin ilan açtığımı size belirtmek istedim.Yaşım 31 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan Urfa da yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayanım. Boş vakitlerim de ailemle arkadaşlarımla vakit geçiririm. Pek sosyal bir hayatım yok. Daha çok ev ve iş arasında normal bir hayatım var. Benim artık evlenme isteğim hem çevre baskısı ile hem de yaşıtlarımı gördükçe onların kendi ailelerini kurmuşlar mutlular ve artık bende bu yüzden evlenmek ve yaşıtlarım gibi kendi ailemi yuvamı kurmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Maddi açıdan bir beklentim yok. Ciddi olgun bir bayanım. Ve bu şekilde yaklaşanlara yada evlilik düşünmeyen ve sadece amacı arkadaşlık olan kişilere de cevap vermem. Benim istediğim evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bey olması benim için önemlidir.

Bu yüzden evlilik düşünen ve bu amaç doğrultusunda arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Yaşı 31-38 arası olan olgun ciddi kibar, nazik, dürüst, saygılı evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün olması ve ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Urfa arkadaşlık ilanları bakan benim gibi evlenmek isteyen hayatını birleştirmek isteyen evlenmiş ayrılmış da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim çünkü bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Urfa Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Mart 2024 17 Mart 2024 — 21:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar