Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İzmir Ev Arkadaş İlanları - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İzmir Ev Arkadaş İlanları

Ben İzmir ev arkadaş ilanları olarak bir çok siteye baktım. Ve en uygunu kendime göre bir arkadaşlık ilanı oluşturmak daha iyi olur diye düşündüm. Artık herkes günümüz zamanında İnternet aracılığıyla arkadaş yada sevgili bulma gibi alışkanlıkları olmaya başladı.

Bende bu konuda uzun uzun bir inceleme ve başka sitelere bakarak kendime uygun bir İzmir ev arkadaş ilanları arama konusunda bir karara vardım. Artık herşey günümüzde İnternet aracılığıyla yapılıyor. Alışveriş, gezecek yerler bakma, yada arkadaşlıklar bile artık bu ortamlarda yapılıyor. O nedenle günümüze ayak uydurmak zor olmasa gerek bende bir ev arkadaşı ilanı açmak ve evime kişiliğime uygun bir arkadaş bulabilme umuduyla bu ilanı oluşturmaya karar verdim. Biraz kendimden bahsedeyim. İzmir’de okuyorum. Okul bittikten sonra da çalışmayı düşünüyorum burada sevdim çünkü burayı. Artık kendimi buraya ait hissediyorum. Aslen Çorumluyum ailem çorum da yaşıyor. Dürüst, güvenilir, sevecen, samimi bir bayanım. 20 yaşındayım. Öğrenciyim. Evde yalnız yaşıyorum. Küçük iki kişilik bir ev kaldığım ev. Apartman tamamen öğrenci apartmanı. Ama gel gör ki evde yalnız olmak istemiyorum.Şimdiki insanlar artık çok yapmacık ve dürüst olmuyor hiç bir konuda ben güvenebileceğim evimi bırakıp okula yada işe rahat gidebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Okuldan kız arkadaşlarım gelir bazen ama yatılı olarak kimse kalmaz. Temiz, saygılı, evim asla dağınık yada pis olmaz o konuda biraz titizim. Böyle bir insanım. Benimle yaşayabilecek ev arkadaşı olmak isteyen bayanların mesajlarını beklerim.

Herkes artık ev arkadaşı ya da sevgiliyi bu gibi ortamlarda aradığı için bende kendime uygun kriterlerime uygun bir ev arkadaş ilanı oluşturmak istedim. Çalışan yalnız yaşayan kendine evine arkadaş arayan evde oturup konuşabileceği bir arkadaş insan olsun istiyorsanız İzmir ev arkadaş ilanları ilanıma cevap vererek konuşup anlaşırsak beraber yaşamayı ben kabul ederim.İzmir Ev Arkadaş İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Mart 2024 18 Mart 2024 — 13:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar