Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık İlanları İstanbul - 34 İstanbul, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık İlanları İstanbul

Merhaba ben arkadaşlık ilanları İstanbul için olanlara bakınca nette aslında bir sürü arkadaşlık sitesi buldum. Ancak tabi tam olarak istediğim gibi bir arkadaşlık sitesi bulamadım. Aslında bir kez başka bir siteyi de denedim. ama uzun bekleyişler ve da çok eğlencesine katılan arkadaşlar olduğundan bana göre uygun gelmedi.

Bu nedenden dolayı başka bir arkadaşlık sitesi aramaya karar verdim. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya da arkadaşlık ilanları İstanbul içine özel bir ilan açmak istediğimden bu şekilde bir ilan açmaya karar verdim. Biraz nedeni anlattığıma göre şimdi kendimi size tanıtabilirim. Ben yaşım 39 bekar bir bayanım. İstanbul da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte yaşıyor. Çalışan ve çocuğu ile ilgilenen bir bayanım. Bu ilanı açma sebebimse gelince ciddi evlenmeyi düşünen bir bayanım. Tekrar dan bir yuva aile kurmak istiyorum ve bu yüzden de arkadaşlık sitesine ilan açmaya karar verdim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve ayrıldık. İnsanlar değişiyormuş. Ve ben ne kadar uğraşırsam uğraşayım olmayınca olmadı. Dürüst, saygılı, samimi, ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bayanım. Pek bir sosyal hayatım yok. Daha çok evimle çocuğumla ve işimle ilgilenirim. Boş vakitlerimde çocuğumu mutlu ederek değlendiririm. Haliyle dul olmak gerçekten zor. Maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Çünkü amacım gerçekten tekrar bir yuva kurmak istemekteyim. Beni anlayan dinleyen anlayışlı bir beyle ve en önemlisi ciddi evlenmeyi düşünen bir beyle tanışmak istemekteyim.

Benim gibi arkadaşlık ilanları İstanbul içine bakan ve benim gibi evlenmeyi düşünen dürüst, saygılı, nazik ve kibar bir beyle tanışmak istemekteyim. Yaşı 39-49 arası olabilir. Evlenmiş ve ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Amacı benim gibi evlilik olan tekrar evlenmeyi düşünen ciddi olan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Sadece düzenli bir işi ve geliri olması benim için yeterli. Oda geçinmek şimdiki zamanda geçinmek için şart diye düşünüyorum. Ve evlendikten sonra da çalışmayı düşünüyorum. Çünkü aileme evime benim de katkım olsun isterim. İlgilenen ciddi evlenmeyi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaşlık İlanları İstanbul - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Mayıs 2024 25 Mayıs 2024 — 04:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar