Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

2.El Telefon İlan Ver - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

2.El Telefon İlan Ver

İyi günler artık herkes internetten istediğini bulabiliyor. Günlük hayatımızın bir bölümünü artık nette geçiriyoruz.İnternetten alış veriş yapanlar yada 2.el telefon ilan ver yada diğer bir sürü örnek verebiliriz buna. Ve vakitlerini alış verişlerini yada arkadaşlıklarını artık bu gibi yerlerde yada sitelerde yapıyorlar.

İşte bende bunun için kendimi en azından güzel vakit geçirebileceğim yeni arkadaşlıklar kurabileceğim bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ve karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı ve bende kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Aslında artık hayatımızın bir bölümünü kaplar oldu. Çünkü insanlar hayatlarında ki yenilikleri bu internet sayesinde gerçekleştiriyor. Dediğim gibi bazıları 2.el telefon ilan ver kimileri arkadaşlık kurmak için bir site arıyor kimileri alış veriş yapıyor kimileri kendilerine göre vakit geçirecek bir şey buluyorlar. VE bunların çoğu artık bu internet sayesinde yapılıyor. Oysa bundan bir kaç yıl önce bu şekilde değildi en azından bu kadar yaygın değildi ama artık o kadar yaygın ki yaş ayrımı yapmaksızın herkesin hayatına girmiş durumda internet.

Ve bu durumda da işini yada yapacağı satışı yada arkadaşlığı yada başka bir şeyi insanlar buralarda aratıyor. Ben de bu yüzden 2.el telefon ilan ver ilanlara bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi en azından bu konuda ki düşüncemi biraz olsun paylaşmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.2.El Telefon İlan Ver - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Mart 2024 27 Mart 2024 — 21:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar