Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Malatya Arkadaş Sitesi - 44 Malatya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Malatya Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Malatya da yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 37 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü hem düşünmedim hem de pek aradığım kriterlerdi bir kişi ile karşılaşmadım yada tanışmadım desem daha iyi olur bu yüzden de evlilik düşünmedim. Ancak hem ailemin ısrarı hem de artık yaşım geldiğinden dolayı Malatya arkadaş sitesi aracısı ile kendime arkadaş aramaya ve tanışacağım bir bey aramaya karar verdim.

Ben biraz kendimi tanıtacak olursam bakımlı kendine bakan ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesini seven bir bayanım. Daha önce bir evlilik yapmadım. Çalışan bir bayanım. Ciddi düşünen artık hayatında evlilik düşünen ve bu amaçla birisiyle tanışmak isteyen bir bayan olarak Malatya arkadaş sitesi bakmaya ve bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmaya karar verdim. Daha önce hiç arkadaşlık sitesinde bulunmadım. Eğer unuttuğum yada sormak istediğiniz bir şey olursa özelden cevap veririm. Maddi konuda bir beklentim yok. Sadece ciddi düşünen benim gibi hem arkadaşlık arayan hem de evlilik düşünen bir bey arıyorum. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı nazik kibar bir bayanım. Benim istediğim aslında yada düşündüğüm evlilik sadece eş olarak değil gerçekten evliliğin anlamını bilen eşine saygı sevgi besleyen eşini düşünen evini ailesini düşünen ve karşılıklı birbirimizi anlama ve anlayış içerisinde olma ve ayrıca mutlu olmak isteyen eşi ile bir arkadaş gibi olabilecek bir bey arıyorum. Çünkü en azından ben çocukluğumdan beri öyle bir ortamda yetiştim. Saygı sevgi anlayış olan bir ortamda büyüdüm.

VE evleneceğim insandan da bu durumu bekiyorum. Kötü bir alışkanlığı olmayan evine ve ailesine bağlı sevgi saygı duyan gerçekten niyeti evlilik olan ve Malatya arkadaş sitesi bakan benim gibi düşünen bir bey arıyorum.Evlenmiş ayrılmış ve bekar olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. İlgilenen ciddi düşünen beylerin cevaplarını bekliyorum.Malatya Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Aralık 2023 30 Aralık 2023 — 05:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar