Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Arkadaşlık Uygulamaları - 19 Çorum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaşlık Uygulamaları

Merhabalar ben de bekar çalışan bir bayan olarak yalnız olmak ve tek başına hayatta mücadele etmek zor olabiliyor. Benim için önemli olan bu durumda bile birbirimizi anlamak ve gerekiyorsa birbirimize karşı yardımcı olarak arkadaşlık kurmak iste bu yüzden bende ücretsiz arkadaşlık uygulamaları bakıyordum.

Ancak günümüzde pek çok bunun üzerine özellikle arkadaşlık kurabileceğimiz bir sürü plartform olduğunu gördüm. Bu durum nedenini tam olarak bilemesemde eskiden bu kadar yaygın olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü eskiden bu kadar yaygın olsa bu durum daha da çok insanın haberi olurdu diye düşünüyorum. Bunun nedeni bence teknolojinin ve internettin bu kadar yaygın olarak kullanılması çünkü baktığımızda artık her evde veya kullanan kişilerin çoğunda internet mevcut bu yüzden de internet bu kadar gelişmiş ve bizim bir parçamız olmuş iken bu durumu görmezden gelmek de saçma olur diye düşünüyorum. Çünkü günümüzde bu gibi internet ortamında arkadaşlık kurmak yada insanların birbiri ile sohbet etmesi gerçekten güzel ve ayrıcalıklı bir durum olabilir. İşte ben de bu yüzden ücretsiz arkadaşlık uygulamaları ile ilgilenerek arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlar ile tanışmak daha güzel olur diye düşündüm.

Benim için önemli olan da bu zaten günümüzde ne kadar önem versem de insanların sohbet edebileceği ve birbiri ile iletişim kurabilmesi ve bu yollarla ile daha çok insan ile tanışmak istemesi ücretsiz arkadaşlık uygulamaları ile sohbet etmek güzel bir durum olabilir.Ücretsiz Arkadaşlık Uygulamaları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Haziran 2024 11 Haziran 2024 — 19:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar