Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Yorumları - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Yorumları

İyi günler ben daha önceden bir arkadaşlık sitesinde bulundum. Ancak kısmet olmadı. Çünkü pek ciddi bir yer değildi daha çok arkadaş edinmek sohbet edinmek üzerine olan bir site idi. Ve uzun zaman yada uzun vakit geçirmek gerekiyordu. Bunun için de ben de bana uygun olabileceğini düşündüğüm başka bir site aramaya başladım. Bunun için de arkadaş siteleri yorumları bakmak istedim.

Ve bakar iken bir çok kişinin benim gibi kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir site aradığını yada hangi sitelerde bulunuyorsa onları paylaşmasını güzel yorumlar attığını gördüm. Ve bende bu arkadaş siteleri yorumları bakarak kendime uygun bir arkadaşlık sitesi aramaya başladım. Ve arar iken bu arkadaşlık sitesi hakkında güzel yorumlar duydum veya okudum ve bende bir bakmak istedim. Ve gerçekten içine girip bakınca benim için uygun olduğunu gördüm. Evlilik düşünen yada arkadaşlık kurmak isteyen yada artık kendisi ne istiyorsa onu arayan bir sürü arkadaşların ilanlarını görüp okuyunca bana göre bir site olduğunu düşündüm. Bu nedenden dolayı bende buraya ilan açmak istedim.Biraz nedenimi anlattıktan sonra kendimi tanıtmak isterim şimdi sizlere. Ben 35 yaşında bekar daha önce hiç evlilik yapmamış bekar ailesi ile birlikte Afyon da yaşayan çalışan bir bayanım. dürüst, saygılı neşeli samimi bir bayanım. Ve pek sosyal bir hayatım yok. Daha çok iş ve ev arasında bir hayatım var. Evime aileme düşkün bir bayanım ve istediğim yada arkadaşlık sitesine beni sevk eden şey de evlenebileceğim ciddi düşünen bir aile yuva kurmak isteyen bir bey bulmak ve tanışmak ve anlaşabilirsek ileriye doğru ciddi düşünen bir bey bulmak için bu ilanı oluşturmak istedim. Daha önce evlilik yapmadım çünkü hem doğru kişi çıkmadı karşıma hemde kendimi hazır hissetmiyordum. Ancak artık yaşım geçiyor ve bende kendi ailemi yuvamı kurmak istiyorum. İçinde huzurlu mutlu olduğum beni anlayan dinleyen sevgi dolu bir aile kurmak istiyorum.

Benim gibi düşünen ve arkadaş siteleri yorumları bakan veya ilgilenen yaşı 35-40 arası olan evlenmiş ayrılmış veya bekar olan çocuğu da olabilir. Ciddi evlenmeyi düşünen yuva aile kurmak isteyen dürüst, saygılı kibar nazik bir bey arıyorum. Evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan eşi evi ile ilgilenmesini seven bir bey arıyorum. Maddi olarak bir beklentim yok. Afyon da yaşamak isterim ama olmadı başka bir yerde de yaşayabilirim. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime aileme destek olmak isterim. Benim gibi ciddi düşünen evlenmeyi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Siteleri Yorumları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Mart 2024 28 Mart 2024 — 09:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar