Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaş Siteleri - 60 Tokat, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaş Siteleri

Aslında o kadar arkadaşlık siteleri var ki ama benim istediğim kolay sade anlaşılır bir site arıyordum kendime. Ve daha sonra da bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Aslında herkes arardır kendisine göre kolay arkadaş siteleri ve benim de aradığım işte tam olarak bu şekilde bir site idi.

Ve baktığım zaman nette bir çok site gördüm. Ancak kolay arkadaş siteleri anlaşılır basit bir site olmasını istediğimden dolayı başka sitelere de baktım. Ve açıkçası bu site hem kolay anlaşılır sade basit karmaşık bir site olmadığında hem de ücretsiz olması ücretsiz profil oluşturmak bakımından bana çok uygun geldi. Zaten içeriğine bakınca da kullananların olduğunu görünce hem aktif hem de güzel bir site olduğunu fark edince ben de buraya ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Ben 28 yaşında bekar bir bayanım. Ailem ile birlikte Tokat da yaşıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü hem evlilik düşünmedim hem de karşıma gerçekten bir ömür boyu yanında olacağım bir bey çıkmadı. Bunun için de evlenmedim. Çalışıyorum kendi ayaklarımı üstünde duran bir bayanım. Aynı zamanda aileme de destek oluyorum. Ne kadar ihtiyaçları olmasa da en azından az yada çok onlara destek olmak beni mutlu ve huzurlu ediyor. Bence insanın en değer verdiği en kıymetli olan bu hayatta ki tek varlığı ailedir. Ailesi ile vakit geçirmek ailesi ile olmayı sevmek bence güzel bir durum. Çünkü bu hayatta bir sıkıntıya düşsen bir zor duruma düşsen yanında olacak kişi her zaman ailendir. Ve bende aileme çok düşkün bir bayanım.

Benim kolay arkadaş siteleri bakma sebebim ise yada arama sebebim ise pek sosyal bir bayan değilim ve biraz vakit geçirmek yeni insanlarla tanışmak istediğimden dolayı sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş aradığım için bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Açıkçası yaşı yada yaşadığı yer konusu benim için önemli değil. Maddi bir beklentim yok. Ve bunun gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Amacı arkadaşlık kurmak olan seviyeli sohbet etmek olan bayan veya erkek bütün arkadaşların cevaplarını beklerim.Kolay Arkadaş Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Mayıs 2024 7 Mayıs 2024 — 22:09
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar