Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş Seri İlan - 41 Kocaeli, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Seri İlan

Artık herkes arkadaşlık sitelerinde kendine uygun bir arkadaş bulma çabasında. Kimisi konuşacak birilerini arıyor kimisi sevgili arıyor, kimisi evlilik amacıyla bir eş arıyor. Yani herkes bir şeyler arıyor. Bayan arkadaş seri ilan arıyorum bende. Seri ilan bulmak çok zor olanlarında güvenliği sahte çıkma olasılığı var. Bir yere ilan açıp koyuyorsun ve bir kaç gün sonra ilanın olmuyor gibi sorunlar var.

Benim istediğim ilanım açıldıktan ilanı verdikten sonra da o sitede kalması ve arkadaşlık amacıyla birileriyle tanışıp konuşmak buluşmak istiyorum.Birçok arkadaş bulma siteleri yada aracı yerler var ama hepsi aynı güvenliği gizliliği sağlamıyor. Günümüzde bu kadar artış göstermesinin nedeni ise sosyal medyalar ve insanların artık İnternette yönelmesi onun üzerinden arkadaşlık ilişkilerini yürütmesi neden oluyor.Yaşım 30 bekar bir erkeğim. Ağır başlı kıskanç bakımlı spor yapmayı seven dürüst ve gizliliğe önem veren bir erkeğim. Yaşımdan daha olgun duruyorum. Boyum 1.83 kumral bir erkeğim. Kocaelinde yaşıyorum. Çalışan işi gücü olan bir erkeğim. Çok şükür maddi yönden bir sıkıntım yok. Seri ilan sayfasına çok baktım ve güvendiğim ve daha önce bir arkadaşımın ilan açmasıyla bende buradan bir arkadaş konuşabileceğim günlük hayattan sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum. Yaşı 25-40 arası olabilir. Amaç zaten arkadaşlık sohbet etmek birimizi dinleyip konuşmak olduğundan yaşın pek bir önemi yok aslında. Yaşadığı şehirin de pek önemi yok. Benim için bunlar önemli değil. Önemli olan saygılı, dürüst, güvenilir, gizliliğe önem veren, sözünde duran, bir bayan arkadaş seri ilan açan benim gibi arkadaşlık sohbet etmek isteyen bayan olursa bana yazmasını beklerim.

Maddi amaçlar için yazmayın cevap vermem. Sadece sohbet ve konuşmak günlük hayattan sohbet etmek birbirimizi dinlemek dertleşmek için bir arkadaş arıyorum. Bayan arkadaş seri ilan ilgilenen bayanların mesajlarını beklerim. Sormak istediğiniz bir şey olursa mesaj atmanız yeterli. Güven ve saygı konusunda konuşmasını bilen bir bayan arkadaş arıyorum.Bayan Arkadaş Seri İlan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Haziran 2024 8 Haziran 2024 — 04:56
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar