Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Foursquare Arkadaş Arama Nasıl Yapılır - 43 Kütahya, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Foursquare Arkadaş Arama Nasıl Yapılır

Foursguare de facebook instangram gibi bir sosyal medya aracısı. Ancak burada daha çok lokanta, kıyafet, size uygun işletmeleri takip etmenizde ve işinizi yaptığınız mesleği söyleyerek onun hakkında arkadaş edinmek üzerine kurulu bir arkadaşlık sitesidir. Foursquare arkadaş arama nasıl yapılır bunun üzerine herkes bazı sorunlar yaşayabilir.

Ancak bu gibi sorunları yaşamamak için burada size uygun arkadaşları listeleyebileceği veya öneri bileceği gibi burada da size uygun mesleğini yada ne aramak istediğinizi bildikten sonra o listede arkadaş önerisi size sunar. Ancak örneğin aramak istediğiniz bir lokanta sahibi ve ismini bilmiyosunuz ve bu konuda nasıl ne yapacağınızı bilmiyorsanız. İlk başta il olarak aramayı daraltabilir ve çıkan sonuçları inceleyebilirsiniz ve bu şekilde o lokantanın sahibini takip etmeyi ve arkadaşlık kurmayı başarabilirsiniz. Burası Facebook ve twiter veya instangrama göre daha kurumsal gibi duruyor ancak burada da arkadaşlık kurmak kendi işini mesleğini iş yerin varsa onu da söyleyerek daha ayrıntılı bir profil oluşturmanı sağlar. Ve burada Foursquare arkadaş arama nasıl yapılır sorusu gayet basit anlattığım gibi. Her yerde her arkadaşlık uygulamalarında veya sitelerinde olduğu gibi bunun da bir farkı yok açıkçası.

Tek fark burada bulunan kişiler daha çok işini mesleğini de söyleyerek karşı tarafa daha ayrıntılı bir profil incelemesi sunarak o arayan kişinin tercihleri ne aradığı bildiği yada kimi aradığını bildiği takdirde uygulama aslında çok kullanışlı ve çok faydalı. Özellikle birisin eklemek veya takip ediyorsunuz ve o kişinin mesleğini işini yaşını her şeyi hakkında bilgi sahibi olup o şekilde takip alıyorsunuz. Bu yönden diğer arkadaşlık uygulamalarından ayrılmıştır. Foursquare arkadaş arama nasıl yapılır size uygun sonuçları liste yapacağı kimi sizde hakkında az bilgi sahibi olsanız da bütün önerileri çıkan bütün aramaları size sunar.Foursquare Arkadaş Arama Nasıl Yapılır - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Mayıs 2024 9 Mayıs 2024 — 07:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar