Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanları Sevgili İlanları - 45 Manisa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanları Sevgili İlanları

Merhaba iyi günler ben aslında bir kaç siteye baktım ancak benim ilgimi çeken benim için önemli olduğunu düşündüğüm bir site bulamadım.Arkadaşlık sitesi bulamadım. Benim aradığım daha çok arkadaş ilanları sevgili ilanları ile ilgili olan bir ilan baktım. Ancak pek ciddi olmayan işin eğlencesin de olan bir sürü arkadaşlık sitesi gördüm.

Ve durum da böyle olunca ben de kendime uygun arkadaş ilanları sevgili ilanları açabileceğim bir site bulmak istedim. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya kendi ilanımı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Ben yaşım 28 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Yaşımdan oldukça olgun bir bayanım. Eğlenmesini severim. Aileme düşkün vakit geçirmesini seven saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Düşünmedim doğrusu. Manisa da yaşıyorum ailem ile birlikte. Benim ilan açma sebebim ilandan da anlaşılacağı üzerine arkadaşlık kurabileceğim ve olursa ileriye doğru sevgili olabileceğim bir arkadaş bey arıyorum. Bunun için ilanlara bakmak yada ilan açmak istedim. Maddi konuda bir beklentim yok. Bunun için yada bu amaçla yada bu beklenti ile ilan açmıyorum. Benim ilan açma sebebim tamamen kendime bir arkadaş sevgili bulmak için ilan açıyorum. Beni anlayabilecek beni dinleyebilecek bir bey aradığım için bu ilanı açmak istedim. Evlenmeyi düşünmüyorum ancak sevgili arkadaşlık kurmak isterim.

Benim gibi düşünen arkadaş ilanları sevgili ilanları bakan ve kendisine uygun bir arkadaş arayan bayan arayan bir bey arıyorum. Yaşı 28-35 arası olan hiç evlenmemiş veya evlenmiş ayrılmış da olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum. Umarım sevap veren beyler olur diye düşünüyorum.Arkadaş İlanları Sevgili İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Haziran 2024 5 Haziran 2024 — 06:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar