Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanları Sevgili İlanları - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanları Sevgili İlanları

Ben 26 yaşında bekar çalışan bir bayanım. Yaşımdan olgundurum. Kendine bakmayı, kendimi çok severim.5 yıllık bir ilişkim sevgilim vardı ama evlenme kararı aldık ama ne yazık ki evlenemedik. Çünkü bana karşı bazı yanlışları oldu ve ayrıldık. Arkadaş ilanları sevgili ilanları bir çok arkadaşım buralarda kendine sevgili arkadaş dost buluyor bir kez de ben şansımı deneyim dedim.

Üniversite mezunuyum çok şükür çalışıyorum bu devirde iş bulmak çok zor ama buldum ve çalışıyorum. Eğer evlenirsem evlendikten sonra da çalışmayı düşünüyorum. Ailem ile yaşıyorum.3 kardeşiz. Benim aradığım samimi bir arkadaşlık sevgililik sonra anlaşabilirsek evlenmeyi de düşünüyorum. Ama önemli olan bana karşı sadık ve dürüst olması gerekli. Çünkü ben hayatımı dürüstlük ve sadık olduğum kadar karşımdaki kişinin beni sevecek kişinin de bana karşı böyle olmasını isterim. Kimse kimsenin ne çektiğini ne acılar yaşadığını neden bunca zaman sustuğunu bilemez. Hayatta en önemli şey yaşadıklarından ders alıp aynı hataları bir daha yapmamak ama inatla yapmaya devam ediyorsan sen hiç bir şey öğrenmemişsindir. Arkadaş ilanları sevgili ilanları açarak kendime uygun bir sevgili arıyorum. Aradığım yaş kriteri 26-30 olabilir. Bakımlı temiz içinde Allah korkusu olan sonsuz sadık ve güven verebilecek ve yalan konuşmayacak asla benim istediklerim bunlar. Zaman tanışıp birbirimizle konuştukça artılarımızı eksilerimizi gördükçe eğer gerçekten seversek evlenebileceğim bir ilişki arıyorum.

Arkadaş ilanları sevgili ilanları ilanıma cevap verecek beyleri bekliyorum. Dediğim gibi bana yaklaşacak beylerin baştan söyleyeyim dürüst yalansız yaklaşmasını istiyorum. Önceliğim bu benim. Çünkü bazı şeylerden artık korkar oldum. İnsanların yalanlarından arkamdan çevirdiği dolaplardan bıktım bana gelecek beni tanıyacak insanın yalansız bir hayatı dürüst bir yaşamı olmasını isterim.Arkadaş İlanları Sevgili İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Mart 2024 22 Mart 2024 — 09:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar