Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşı Ara - 50 Nevşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşı Ara

Ben kendime arkadaş bulmak konuşacak anlaşabileceğim düzgün dürüst birisini bulmak için bu ilanı oluşturmak istedim. Arkadaşı ara ilanı aklıma geldi ve bana bu durumda çok makul göründü.

Biraz kendimi anlatayım bahsedeyim.Yaşım 32 daha önce kısa bir evlilik yaptım bazen yanlış kararlar veririz ve bunun sonucu pek iyi bitmez. Benim de hayatımdaki en büyük yanlış kararım oldu. Anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ailem ile birlikte Nevşehir’de yaşıyorum. Boşandıktan sonra tekrar evime geldim ve ailemle birlikte yaşamaya başladım. Hem onlara destek oluyorum hemde yalnız yaşamaktan yalnız olmaktan iyidir. Çalışıyorum kendime ait bir dükkanım var. Kıyafet üzerine orada çalışıyorum. Çalışmaktan ve aileme destek olmaktan da gayet mutluluk duyan huzur bulan bir bayanım. Durum böyle olunca da sosyalleşmeye pek vakit bulamıyorum. Aslına bakarsanız pek artık insanlara güvenim de kalmadı herhalde sorun biraz da bu. Kendimi işine ve ailesine adamış bir bayanım. Bakımlı, samimi, dürüst, kırılgan , saygılı bir bayanım. Hayata ciddi bakan hayatı ciddiye alan herkes gibi normal bir bayanım. Boş vakitlerimde ailem ile gezmeyi eğlenmeyi evinde ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Bu durumda evcimen oluyorum.Ben bir daha yanlış bir karar vermemek için bu sefer gerçekten iyi tanımadan hayatıma giren erkeği iyi tanıyıp anlaşabileceğime beni anlayabileceğine emin olduğum insanla hayatımı birleştirmek istiyorum.Benim gibi arkadaşı ara ilanı oluşturan veya evlenecek evlenmeyi düşünen ciddi erkekler varsa mesaj atması yeterlidir.

Aradığım bir erkekte olmasını istediğim yada evleneceğim insanda olmasını istediğim özellikler eşine ailesine en başta kendine saygısı olmalı, dürüst, bakımlı giyinmesine kendine bakan, evlenmiş ayrılmış olabilir benim gibi ama çocuğu olmazsa sevinirim. Bu çocuk sevmediğimden değil böyle kutsal güzel bir duyguyu kendim yaşamak bende yaşamak istememle alakalı. Yoksa çocukları çok severim. Gece hayatı ve kötü bir alışkanlığı olmasını istemem. Benim gibi ben nasıl ailem ile mutlu olabiliyorsam eşimin de evleneceğim insanın da benim gibi ailesi ile vakit geçirmesini ailesi ile mutlu olmasını isterim. Aslında evlenince olması gereken de bu diye düşünüyorum. Yaşı 32-38 arası olabilir. Evlendikten sonra çalışmama karışmasını istemem. Nevşehir’de yaşasak fena olmaz ama anlaşıp hayatımın doğru kişisini bulursam o nerede isterse orada da yaşayabilirim. Arkadaşı ara ilanıma cevap verecek ciddi evlenmeyi düşünen erkeklerin mesajlarını bekliyorum.Arkadaşı Ara - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Mayıs 2024 21 Mayıs 2024 — 08:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar