Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Yaşlı Erkekler - 22 Edirne, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Yaşlı Erkekler

Merhaba ben oya 40 yaşındayım biraz bu gibi arkadaşlık ilanları için yaşlı sayılılırm ancak yaşı yaşıma yaşlı erkekler ile ciddi düşünerek bu ilanı oluşturmak istedim. Edirnede yalnız yaşıyorum iki çocuğum var. Artık büyüdüler kendi yuvalarını kurdular. Eşimle uzun zaman önce ayrıldık çocuklarımı yalnız yetiştirdim. Onlar varken pek yalnızlığı hisstemezdim ancak artık onlar da kendi yuvalarını kurup ben bir başıma kalınca yalnızlığı daha çok hisseder oldu. Malum bu yaşlarda insan pek sosyal olamıyor. Bende yaşı yaşıma huyu huyuma bir bey aramak için bu ilanı oluşturmak istedim.

Benim gibi çocuklarını yetiştirmiş bir bey arıyorum. Yalnızlığımı paylaşacak, beraberce benle ikinci baharını yaşayacak dürüst maddi sorunu olmayan 40 ile 45 yaş arası yaşlı beyer mesajlarınızı bekliyorum. Maddi sorunu olmayan deyince yanlış anlaşılma olmasın çok yüksek maddiyatlar peşinde değilim. Ben orta derece geliri olan bir bayanım benim gibi orta halli bana denk bir bey ile evlenip yuva kurmak istiyorum. Baka bir niyetim yok. Dış görünüş vb kriterlerim yok artık insanların gönül güzelliklerinin çok daha önemli olduğunu anlayacak kadar yaşım ilerledi. Günlü güzel olsun evimizde huzur olsun yeter.

Biraz bu ilanı oluşturmadan önce diğer ilanlara bakarak neler yazsam güzel olur diye düşünürken benim gibi yaşlı kadınlar ve yaşlı erkekler ile pek olmadığını gördüm. Pek umutlu olmasam da yinede bir şansımı denemek istedim. Dürüst beylerin mesajlarını bekliyorum. Siz de mesajalrınız da biraz kendinizden bahsederseniz çok mutlu olurum. En azından eş adayım hakkında ilk bir intiba olur. Merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz.Yaşlı Erkekler - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Nisan 2024 12 Nisan 2024 — 18:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba. Adım özkan nasılsınız?. İnşaat mühendisiyim. Evlendım ayrıldım. 1 oğlum var. Neşeli biriyim. Sanat ve hafif batı müziğini severim. Yalnız yaşıyorum. Ciddi dürüst bir bayanla olursa eğer ileriye yönelik tanışmak isterim. Eğer sizinde düşünceniz böyleyse tanışabilir miyiz? Mesajınızı bekliyorum. Saygılarımla.

  2. Merhaba. Adım özkan nasılsınız? Ben beylikdüzünde oturuyorum. İnşaat mühendisiyim. Evlendım ayrıldım. 1 oğlum var. Neşeli biriyim. Sanat ve hafif batı müziğini severim. Yalnız yaşıyorum. Ciddi dürüst bir bayanla olursa eğer ileriye yönelik tanışmak isterim. Eğer sizinde düşünceniz böyleyse tanışabilir miyiz? Mesajınızı bekliyorum. Saygılarımla.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar