Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kıbrıs Telefon İlanları - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kıbrıs Telefon İlanları

Merhabalar ben Kıbrıs ta yaşayan bekar bir bayanım. Aslında ben bekar hiç evlenmemiş bekar bir bayanım. Daha önce de bir kaç sitede şansımı denedim ancak istediğim gibi olmadı. Çünkü ben daha çok Kıbrıs telefon ilanları baktım ve aradığımı bulamadım. Nedeni ise tabi ki ben telefondan konuşmak istiyorum yazarak konuşmak bana göre değil ve bu yüzden de düşünmedim.

Ancak telefon numaralarını bırakan kişiler de oldukça gerçekten kendi numarasını veren çok az kişi var. Özellikle siz de görmüştürsünüz bazı sitelerde telefon numarasını veriyorlar herkesin görebileceği yere ve beni arayın filan diyorlar ben de buna bir kaç kez ilk denediğimde inandım ama sonradan yanlış olduğunu anladım. Tabi ilk defa bakınca yeni girince bazı hatalar yapabilir insan benim hatam da bu şekilde oldu. Ancak bunlardan örnek alarak daha güzel ve güvenebileceğim bir site aradım ve karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı. Bunun için de Kıbrıs telefon ilanları buraya açmak ve paylaşmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 28 bekar çalışan hiç evlenmemiş arkadaş edinmek yeni insanlarla tanışmak isteyen bekar bir bayanım. Amacım arkadaşlık kurmak edinmek sohbet etmek istediğimden bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Ama bunu da yazarak değil de telefondan konuşarak tanışmak sohbet etmek bana daha samimi geliyor. Tabi benim gibi düşünenler vardır. Bunun için de Kıbrıs telefon ilanları açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Telefon numarasını verecek özelden yazmak tanışmak konuşmak isteyen arkadaşlar bayan veya erkek olabilir ilgilenen arkadaşlar varsa cevaplarını beklerim.Kıbrıs Telefon İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Nisan 2024 10 Nisan 2024 — 03:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar