Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan arkadaş ilanları - Hızlı İlanlar - Arkadaş Arıyorum

Bayan arkadaş ilanları

Bayan arkadaş ilanları hızlı ilanlar alt kategorisi olarak bir ya da iki cümlelik kısa ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz bir hızlı ilan kategorisidir. Arkadaşlık İlan Sitesi genelinde tüm profil ve hızlı ilanlar kategorilerinde de olduğu gibi bu kategoride de üye olmaksızın ya da herhangi bir kısıtlama, ücret olmaksızın tüm içeriklere erişebilir, kendi ilanlarınızı oluşturabilir ya da mevcut ilanlara yanıtlar verebilirsiniz. Sıkça rastlanan profil oluştuma alanlarında yayınlanmaya çalışılan kısa ilanların yayınlanabileceği bir alan olarak hızlı ilan gölümü sitemize eklenmiş olup sizlerden gelen kısa ilan ve öneriler kapsamında alt kategoriler ile hızlı ilan bölümü çeşitliliği her geçen gün artarak ilgi alanlarınıza uygun diğer ziyaretçilerin ilanlarına erişebileceğiniz alt kategoriler sürekli eklenmektedir.

Diğer yandan Bayan arkadaş ilanları alt kategori olarak arkadaşlık ilan sitesi genelinde olduğu gibi burada ziyaretçilerin yayınladığı ya da yayınlamak amacı ile editör onayına sunduğu içeriklerin tamamı site kurallarına dahil olup kurallara aykırı içerikler yayına alınmazlar ya da yayına alınmış ise belirli aralıklarla yapılan denetlemeler ve şikayetler kapsamında yayından kaldırılırlar. Daha uzun süreli yayında kalacak ve daha çok ziyaretçiye ulaşacak ilan ve ilan yanıtları için site kurallarına uygun içerikler göndermenizi öneriyoruz. Bunu için site kurallarını bir kez olsun okuyarak ilanınızın onaylanmaması durumunun önüne geçebilirsiniz.

Her alt kategorimizde olduğu gibi bu alt kategorimizde de bazı site kurallarına değinmeye devam edeceğiz.

  • Kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinin kullanımı yasaktır: Unutulmamalıdır ki Arkadaşlık İlan Sitesi ziyaretçi odaklı bir sitedir ve paylaştığınız bilgiler diğer ziyaretçiler tarafından da görüntülenebilmektedir.
  • Argo, küfür vs kullanımı yasaktır: Site geneli seviyeli bir yorum sistemi için bu gibi içerikler yasaktır. Sosyal hayatta da kabul görmeyen bu gibi söylemlerdir ve bir içerik barındırıcısı olarak Arkadaşlık İlan Sitesi bu konuda içerik gönderici kullanıcısını uyarmakla yükümlüdür, kanuni sonuçları vardır.
  • Kişi kurum ya da kuruluşları hedef alan söylemler: Bu gibi söylemler site içeriğimiz ile alakasız olmasına ek olarak bir önceki madde de belirtildiği üzere yazan kişiyi bağlayıcı kanuni sonuçları vardır.

gibi maddeler site kuralları içinde bazı maddeler olup en fazla ilan onaylanmama durumuna yol açan durumların başında yer almaktadır. Bir kaç madde ile dikkatli ve düzenli bir ilan oluşturarak hem ilanınızın çok daha hızlı bir biçimde yayına alınmasını sağlayabilir ve hemde çok daha fazla ciddi, güven veren ilanlar oluşturmanız mümkündür.Bayan arkadaş ilanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Mayıs 2024 22 Mayıs 2024 — 10:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar