Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Bursa - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Bursa

Arkadaşlık sitelerinde bulunmak veya bulunmak istemek aslında çok doğal bir şey haline dönüştü ve çok yaygınlaştı. Artık insanlar yada şöyle diyeyim arkadaşlık sitelerinde bulunan ve sitelerde arkadaşlık etmek isteyen kişiler yeni insanlarla tanışmak ve yeni kişilerle sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak isteyen herkes gibi bende bu yüzden bu ilanı açmak istedim. Bu ilanı da arkadaş sitesi Bursa ilanını açmak istedim.

Bunu ilanı neden açmak istediğimi belirtmek isterim. Arkadaş sitesi Bursa ilanını uzun zamandır takip ediyordum. Çeşitli arkadaşlık sitelerine ve ancak bu durumda pek kendime uygun bulamadım.Bu nedenden dolayı bu arkadaşlık ilan sitesini buldum. Ve buraya kendimi tanıtacak bir ilan açmak istedim. Yaşım 37 bekar daha önce bir evlilik yapmadım. Evlilik düşünmemin nedeni hem kendimi hazır hissetmiyordum ve aynı zamanda da kendi kriterlerime ve bana göre uygun bir kişi bulamadım. Herkes hayatını birleştirecek doğru kişiyi bulmak ister ve bende bu durumda kendim için en uygun en doğru insanı bulmak için bekledim. Ancak pek çıkmadı karşıma. İşte bu nedenden dolayı buradayım ve kendime göre doğru insanı burada bulabilirim diye bu ilanı buraya bu arkadaşlık sitesini açmak istedim. Çalışıyorum ve Bursa’da ailem ile birlikte yaşıyorum. Ve çalışarak aileme de destek olmaya ve aynı zamanda da kendi ayaklarım üstünde duruyorum.Dürüst, bakımlı, kültürlü, işini seven, sıcak kanlı, samimi, ve hayatını dürüst bir şekilde yaşayan bir bayanım. Ayrıca yalan ve çıkar için yaklaşanlara hiç tahammül edemem. Hayatımda hiç bir zaman kendim için söylüyorum birisine çıkar için yaklaşmadım ve bana da yaklaşılmasına müsaade etmiyorum. İşte bu yüzden pek arkadaş çevrem yok. Çünkü dışarıdaki insanlar ben eve geldikten aileme girdikten sonra dışarıda kalır ve pek değer önem vermem. Benim için önemli olan ailem ve ailemin içindeki kişiler. İşte bu nedenden dolayı ben de burada kendime arkadaş artık siz ne demek isterseniz isteyin ve ben kendime hayatımı birleştirebileceğim hayatıma evime ve aile kurmak isteyen benim gibi herkesten önce ailesini düşünen bir beyle tanışmak isterim.

Benim için kriterler bir beyde olmasını istediğim şeyler dürüstlük, saygı, samimi, nazik ve kibar, bakımlı, kültürlü bir bey olmasını isterim. Yaşı 37-45 arası olabilir. Ve ailesine karşı her zaman dürüst olabilecek ailesine karşı saygısı olan bir bey arıyorum. Ailesi ile vakit geçirmeyi seven ailesine düşkün ve ailesi ile olmayı seven ailesine değer ve önem veren bir bey arıyorum. İşte bu nedenden dolayı arkadaş sitesi Bursa ilanını açmak istedim. İlgilenen ciddi evlenmeyi düşünen beylerin yazmasını beklerim.Arkadaş Sitesi Bursa - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Ocak 2024 5 Ocak 2024 — 06:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar