Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Günümüzde bir çok arkadaşlık ortamı oluşturabileceğimiz bir sürü yer var. Hele artık herşey daha kolay iken bu durum oldukça da daha çok çoğalmak da işte bunun için de özellikle ücretsiz arkadaşlık siteleri artık oldukça her yerde ulaşabileceğimiz bir durum haline geldi.

İster telefon üzerinden ister tablet üzerinden ister bilgisayarınızdan her yerde kolaylıkla ulaşabileceğimiz ve bir çok arkadaşlık ortamı kurabileceğimiz ücretsiz arkadaşlık siteleri var. Bu durumun bu kadar çok olması da insanın her yere bakmak istemesi ve bu durumun arkadaşlık ortamı kurmanın artık insanlarda dışarıda günlük arkadaşlarımızdan uzaklaştığımız ve bu gibi ortamların daha da çok olmasına neden oluyor.Normal sosyal hayatımız bu durum yüzünden oldukça içine kapanık bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumun bir nedeni de işte bu gibi ortamların çok olması ve arkadaşlık kurabilmek arkadaş ortamı edinmek için artık dışarı çıkmaktansa insanlar sosyal medyalar aracılığı ile yada buna benzer arkadaşlık sitelerin de takılarak kendilerine arkadaş edinmek istemekte. Aslında bunu böyle anlatınca biraz kötü bir durum gibi gözükmekte, ancak ben bunu benim hissettiğim ve gözlemlediğim gibi anlatmak daha dürüst olur diye düşündüm. Sonuçta burada istesem yalandan da olsa size bu şekilde anlatmak yerine daha farklı anlatabilirdim.Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Aslında ben de ne kadar bu durumdan şikayetçi olsam da insanlar buralarda takıldığından dolayı bende arkadaş edinmek için özellikle bir arkadaş ile sohbet etmek için bakacağım yer yine bu gibi yerler olmakta.

İşte insan bu durumdan rahatsız olsa da düşüncesi farklı olsa da yine de bu gibi yerlerden uzak duramıyor. Çünkü bir arkadaş edinmek yada birisi ile sohbet etmek için dışarı çıkıp arkadaş bulmak yerine benim gibi buralarda ücretsiz arkadaşlık siteleri bakarak kendine arkadaş edinmek istemekte.Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Mayıs 2024 28 Mayıs 2024 — 03:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar