Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ev Arkadaşı İlan Siteleri - 50 Nevşehir - Arkadaş Arıyorum

Ev Arkadaşı İlan Siteleri

Ben İnternette çok baktım ama bir türlü ev arkadaşı ilan siteleri bulamadım. Bulduğum bir kaç siteye de güvenemedim. O yüzden daha önce bir arkadaşımın ilan açtığı bu siteye kendi ilanımı oluşturmak istedim.

Ben Burcu bekar öğrenci bir kızım. Nevşehir de okuyorum. Aslen Manisalıyım. Öğrenci olduğum için yurtta kalmıyorum ev arkadaşımla ev tutmuştuk. Ama arkadaşımla anlaşamadığımız yüzünden onunla ayrı evler tutmak zorunda kaldık. Şimdi ev arkadaşı ilan siteleri bakım kendime ev arkadaşı arıyorum. Dürüst bir kızım. sevecen , samimiyimdir. Günün çoğu zaten okulda geçiyor. Hem evde arkadaşlık kurabileceğim samimi bir kız arkadaş arıyorum.Tekte olmuyor. Ev üstüme üstüme geliyor gibi oluyor. Konuşup anlaşabileceğim bir kız arkadaş ev arkadaşı olması benim için daha iyi olur. Güvenilir ve dürüst bir kız arkadaş arıyorum.Ev merkezi bir yerde. Rahat ve odaları geniş ve fazladan 2 odam var. Kira vs ondan yana sıkıntım yok ama tabiki ev arkadaşı olunca beraber halletmemiz gerekiyor. Okul bittikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum. O yüzden okuyan yada memur yada burada çalışan bekar bir bayan olursa ev arkadaşı arayan ev arayan olursa bana mesajla ulaşmasını isterim.

Eğer anlaşabilirsek ve karar verirsek beraber yaşamak isterim. Çok kolay herkesle uyum sağlayabilirim. Kötü bir alışkanlığım yok. Sadece istediğim Ev arkadaşı ilan siteleri baktım ve kendim bu ilanımı oluşturmak istedim. Lütfen acil ev arkadaşı arayan bayanların bana yazmasını isterim. Ev de tek kalmak istemiyorum.Ev Arkadaşı İlan Siteleri - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Şubat 2024 18 Şubat 2024 — 05:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Nevşehir de yaşıyorum, Kamu personeliyim. Hoş muhabbet arkadaş arıyorum.

  2. Ev Arkadası Buldunuz mu ?

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar