Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş Arama İlanları - 24 Erzincan, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Arama İlanları

Merhabalar yaşım 28 bekar daha önce evlilik yapmadım hiç. Buraya ilan açma isteğim öyle bir anda oluşmadı daha önceden beri düşünüyordum ancak emin olamıyordum. Ama her erkek gibi bende hayatıma girecek onunla konuşabileceğim bir bayan bulmak için bayan arkadaş arama ilanları baktım ve pek kendime uygun bulamadım.

Ancak bayan arkadaş arama ilanları bakıp emin olmak istedim. Bunun nedeni de haliyle herkesin bildiği gibi hepsi gerçek yada hepsi güvenilir değil diye düşünüyordum. Kimi yerler de ücretli üyelik yada ücretli ilan açmak için gerekli olan yerler siteler de var ve ben buraya girip parasından olan ve karşılığında aradığı arkadaşlığı veya işte ne arıyorsa onu bulamayan arkadaşlarım oldu ve bunları anlatınca daha çok tereddütte düştüm.Ancak bu arkadaşlık siteyi bulunca bu düşünceyi bir kenara bırakarak buraya bir tane kendi ilanımı oluşturmak istedim. Bu nedenle kendime uygun her şeyi yazarak bir bayan arkadaş bulmayı evleneceğim bir bayan bulmayı umud ediyorum.Çalışıyorum düzenli bir işim ve gelirim var çok şükür. Ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini evine ailesine bağlı bir beyim. Erzincan’da yaşıyorum. Ailemle birlikte. Birkaç arkadaşım var izinli hafta sonu günleri bir kaç saatliğine onlarla buluşur vakit geçiririm. Yada ailem ile bir aktivite vs şeyler yaparız. Yaşından olgun bir beyim. Dürüst, sadık, saygılı, samimi ve kibar bir beyim.

Bir bayanda aradığım özellikler bekar olması benim için önemlidir. Dürüst, saygılı, samimi sıcak kanlı bir bayanla tanışmak isterim. Ailesi evine düşkün sahiplenebilecek bir ömür yanımda olabilecek birbirimizi anlayabilmek saygı duymak kararlarımızı birlikte alabileceğim yanında rahat olup konuşabileceğim aynı zamanda da o da benimle aynı şeyleri yapabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Bayan arkadaş arama ilanları bakma sebebim de bu ve bu nedenden dolayı kendi ilanımı oluşturmak istedim. Yaşı 24-28 arası olabilir. İlk başta tanışıp sonra anlaşabilirsek ciddi evlenmeyi düşüneceğim bir bayan arkadaş arıyorum.Bayan Arkadaş Arama İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Nisan 2024 7 Nisan 2024 — 13:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar