Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Londra Arkadaş Sitesi - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Londra Arkadaş Sitesi

Merhaba ben 23 yaşında Londra da bu yaz yabancı dil eğitimi göreceğim ve bu yüzden oraya gitmem gerek bir kaç aya. Ancak oraya gitmeden önce belki orada yaşayan veya benim gibi Londra ya gidecek bir arkadaş bulurum diye Londra arkadaş sitesi baktım ancak bunların içinde kendime en uygun olarak bu arkadaşlık sitesini gördüm.

Bu nedenden dolayı belki buraya Londra arkadaş sitesi ilanı açarak istediğim gibi bir arkadaş bulabilirim diye ümit ediyorum. Maddi amaçlar için burada değilim. Burada Üniversite okuyorum.Ancak yaz tatilinde dil eğitimi almak için 3 aylık süre boyunca Londra da kalmam gerekiyor. Kalacak yerimi her durumu ayarladım. Ancak haliyle ilk defa aileden uzak bir yere gidiyorsun orada hem tanımadığın insanlar var hemde senin dilini konuşan çok az insan var. Bu nedenden dolayı bazı tedirginliklerim var. Ancak orada yaşayan yada benim gibi oraya gidecek birisini bulursam yalnız olmam en azından bir konuşacak sohbet edecek arkadaşım olur diye gitmeden bir arkadaşlık sitesinde kendime arkadaş edinmek istedim. Dürüst saygılı samimi bir bayanım. Yaşım an daha olgun olduğumu söyler herkes. Bende bu şekilde olduğumu görüyorum kendimi. Ailesine evine düşkün bir bayanım. Amasya da yaşıyorum. Umarım Londra ya gitmeden önce burada bir arkadaş bulabilirim.

Bayan veya erkek olabilir. Yaş sınırı yok. Orada yaşayan bir aile de olabilir. Benim amacım yalnız olmadığımı bilmek ve konuşacak arkadaş sohbet edecek arkadaşım olsun diye bu ilanı açmak istedim. Belki benim gibi Londra arkadaş sitesi bakan veya kendine arkadaş edinmek isteyen bayan veya erkek arkadaş bulabilirim. Dürüst, saygılı, samimi olması benim için en önemli duygular arasındadır. Orada yaşayıp ta Türkiye den arkadaş arayan kendisine konuşacak sohbet edecek arkadaş arayan kişileri beklerim. Bayan veya erkek arkadaş olabilir bunu tekrar dan belirtmek istedim. Ve gerçekten maddi amaçlar için burada değilim. VE bu gibi amaçlar için yazanlara kesinlikle cevap vermem.Londra Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Nisan 2024 16 Nisan 2024 — 05:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar