Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Vermek İstiyorum - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Vermek İstiyorum

İyi günler ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst alçak gönüllü ailesini evini seven evine ailesine bağlı bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var. Balıkesir de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Ben aslında evlilik ilanı vermek istiyorum bunun için de bu ilanı verebileceğim düzgün bir site arıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ilanımı açmak istedim. Ve bunun için de buraya da bunun için evlilik ilanı vermek istiyorum ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı kendini düşünen bir bayanım. Benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bir bey arıyorum. Ciddi düşünecek evi ve ailesi ile ilgilenen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bey olması insanı her açıdan mutlu eden bir durum olur. Ve bende bunu istediğim için bu yönden buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve beni düşünen evini düşünen bir bey bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven beni seven beni önemseyen her derdimi sıkıntımı mutluluğumu çekinmeden paylaşabileceğim ve yanında huzur bulabileceğim bir bey istiyorum bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi ne aradığımı söylemek istedim. Benim gibi evlilik düşünen ciddi düşünen evlilik ilanı vermek istiyorum ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanı Vermek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Şubat 2024 26 Şubat 2024 — 17:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar