Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Tanışıp Evlenmek İstiyorum - 50 Nevşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Tanışıp Evlenmek İstiyorum

İyi günler ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak bazı nedenlerden ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var. Aslında tekrar evliliği düşünmüyordum. Ancak yalnızlık ve bazı nedenlerden ötürü tanışıp evlenmek istiyorum bunun için de kendime uygun bir site bakmaya karar verdim.

Yaşım 45 dul çalışan bir bayanım. Nevşehir de yalnız yaşayan çocukları ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Benim tanışıp evlenmek istiyorum ilanını açma nedenim ise aslında yalnızlığı sevdim. Ve boşanalı çok uzun zaman oldu. Ve bu zamana kadar da çocuklarımı çok güzel yetiştirdim. Ancak dul olmak gerçekten zor ilk başlarda aldırış etmiyordum. Ve ya umursamıyordum kendimi çocuklarıma adamıştım ama şimdi hem yalnızlık hem de insanların laflarından bunaldım. Dürüst saygılı samimi çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Biraz da daha önceden evlilik düşünmemin sebebi çocuklarım dı daha çok küçüklerdi ve böyle bir şeyi kaldırabileceklerini düşünmemiştim. Ancak şimdi büyüdüler ve beni de anlıyorlar zaten buraya ilan açmadan önce onlarla konuştum. Ve onlarında beni desteklemesi ile bu ilanı açmak istedim. Pek bir sosyal çevrem yada arkadaşım yok. Boşandıktan sonra da olmadı evinden işine gidip gelen çocuklarına düşkün bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok.

Ben beni anlayan dinleyen kültürlü saygılı dürüst kibar nazik bir bey arıyorum. Bu yaştan sonra biraz olsun yüzümü güldürecek evine ailesine bağlı bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Nevşehir de yaşamayı düşünüyorum ancak olmazsa da bunu konuşup halledebiliriz. Buradan tanışıp evlenmek istiyorum benimle aynı düşüncede olan evine ailesine bağlı düşkün yaşı 45-55 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.Tanışıp Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Nisan 2024 25 Nisan 2024 — 18:03
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar