Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Kayseri - 38 Kayseri, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Kayseri

Ben Kayseri de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Aslında bu arkadaşlık sitesine ilan açma gibi bir fikrim yoktu. Sadece internette dolaşır iken bir sürü arkadaşlık sitelerine denk geldim ve arkadaş sitesi Kayseri ile ilgili olan sitelere de bakmak istedim.

Ancak bana göre pek uygun gelmedi bazı siteler nedeni ise ücretli üyelik gerektiren veya ücretsiz üye olsam da daha sonradan bazı özelliklerden faydalanmak için bazı miktar para yatırmak gerekiyor diye forum sitelerinde okudum. Bu nedenden dolayı o gibi arkadaşlık sitesi katılmak istemedim. Daha sonra baktığım arkadaş sitesi Kayseri arkadaşlık sitelerinin arasında bu arkadaşlık sitesi de çıktı. Ve burayı inceledikten sonra bu arkadaşlık sitesi benim için uygun olduğunu düşündüm ve buraya bu kendi ilanımı açmak istedim. Yaşım 39 bekar daha önce bir evlilik yaptım. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Aynı zamanda çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Pek bir sosyal hayatım yok. Olan sosyal hayatım da çocuğumla ilgilenmek boş vakitlerimde veya izinli günümde çocuğumla vakit geçirmeyi ve evimle ilgilenmeyi onu mutlu etmeyi amaçlayan seven bir bayanım. Dürüst,saygılı, samimi bir bayanım. Ben bir kez hayatımda evliliği denedim ancak istediğim hayalini kurduğum evlilik olmadı ve bunun için gerçekten pişmanım. Çünkü bir insan güvendiği sevdiği insandan karşılığını göremeyince çok kötü oluyor. Ve tanıdığını sandığın insanın değişmesi veya değişeceğini düşünmediğin için değiştiği zaman da büyük bir hayal kırıklığına uğruyor insan. Ancak kısmet ve kader demekten başka bir şeyim yok. Ve bende kendimi bu şekilde avutuyorum belki de bunu bende bilemiyorum Şunu da belirtmek isterim maddi amaçlar için burada değilim ve bu şekilde yaklaşana kesinlikle cevap vermem. Benim istediğim benim her zaman yanımda olacak benim gibi evine ailesine bağlı düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven ve tekrar dan evlilik düşünen bir beyle tanışmak ve tanışıp anlaştıktan sonra ciddi adımlar atabileceğim bir bey arkadaş arıyorum.

Bir beyde aradığım özellikler yaşı 39-48 arası olabilir. Benim gibi evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu olması da benim için sorun olmaz. Maddi konuda öyle çok büyük taleplerim yok yada bir beklentim yok çünkü her şey para değil benim için dürüst, saygı samimi nazik ve kibar bir bey olması benim için önemli. Ve paranın mutluluk getirmediğini bilecek kadar da çok şey gördüm geçirdim. Ben sadece beni sevecek her zaman her durumda yanımda duracak koluna girip gezebileceğim yanında güven ve huzur duyduğum bir bey arkadaş arıyorum. Yaşadığı yerin bir önemi yok istediği yerde yaşayabilirim. İlgilenen beyleri arkadaş sitesi Kayseri ilanıma cevap vermelerini bekliyorum.Arkadaş Sitesi Kayseri - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Nisan 2024 8 Nisan 2024 — 18:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. merhaba ben murat 39 yaşındayım eşimden ayrıldım eğer tanışmak isterseniz cevabınızı bekliyor olacagım.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar