Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlanı Mesajları - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlanı Mesajları

Aşkını söylemek gerçekten nasıl hissettiğini ne duygular beslediğini ve bu duygulardan nasıl bir duygu beslediğini ve bu duygular için de kendisini ifade edebilecek biraz olsun aşkını dile getirmek istemek isteyen ve bu yönden de aşk ilanı mesajları olarak mesaj atmak veya mesaj göndermek isteyen bir çok kişi oluyor.

Benim de bugün buraya ilan açma nedenim biraz olsun aşkı dile getirmek biraz olsun gerçekleri insanın aşık olduğunda duyduğu duyguları ve gerçekten sevgi hissettiklerin de nasıl bir duygu beslediğini dile getirmek istediğim için bu ilanı açmak ve biraz olsun bu konuda kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim. Gerçek aşk gerçek sevgi her zaman var olduğuna inanıyorum. Sadece her zaman karşımıza çıkmaz ve çıktığı zaman da bunun gerçekten aşk olduğuna veya gerçekten sevgi olduğuna inanmak zor olabilir diye düşünüyorum. Çünkü bilmiyoruz gerçek aşkı ve nasıl olduğunu anlamak zor olabilir. Ama o an bence karşımıza çıktığında gerçek aşkın tanıya bileceğimize inanıyorum. Çünkü aşk o kadar güçlü bir duygu ki kaşımıza çıktığında yada birisini sevdiğimizde ona karşı olan duygularımızı anlayabileceğimizi ve gerçekten sevebileceğimizi gerçekten nasıl duygular beslediğimizi göreceğimizi düşünüyorum. İşte bunun için aşk ilanı mesajları bence önemli bence bizim duygularımızı karşı tarafa aktarmak için küçük ve kısa bir mesaj bile yeteceğini düşünüyorum.

Bunun için de aşk ilanı mesajları atmak ve ya göndermek sevdiğine aşık olduğuna belli etmek hissettiğin duygularını söylemek mesaj yoluyla bile söylemek insanı ne kadar rahatlatır ve içinde ki duyguları söylediği için ne kadar mutlu olur. O kişi onu sevmese bile aşık olmasa bile aynı duyguları hissetmese bile o söyledi ya içinde ki duyguları bu önemli olan bence.Aşk İlanı Mesajları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Nisan 2024 7 Nisan 2024 — 04:56
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar