Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ara Bul - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Ara Bul

Dünyanın dört bir tarafından yada ülkenin dört bir tarafından ilan açıp bırakanlar vardır. Herkesin ilan açma yada arkadaşlık arama sebebi kendine göre farklıdır. Benim de kendime göre buraya ilan açma sebebim var. Kimisi arkadaşlık kimisi yalnızlığını giderecek konuşacak birilerini, kimisi evleneceği insanı bulmak için bile olsa çeşit çeşit sebeplerden ötürü insanlar arkadaşlık sitelerine ilan açıp bırakıyor. Bende kendi sebeplerimden ötürü arkadaş ara bul ilanımı açıp konuya başlamak istiyorum.

Ben 35 yaşında dul daha önce bir kez evlilik yaptım ve anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Yalnız yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde durabilen bir bayanım. Sevecen samimi dürüstlük saygı benim hayatta vazgeçmediğim şeylerdir.Aydın’da yaşıyorum. İnsanın başına hayatta herşey gelebileceğine her şeyin bizim için olduğu hatalarımız da yanlışlarımız da doğrularımız da bize bir şeyler öğrettiğini düşünüyorum. Tabi ki bu benim fikrim. Herkesin kendi fikri kendi düşüncesi var buna da saygı duyarım. Benim arkadaş arama aklıma yaklaşık aklımda 3 senedir olan bir şey bir anda gelip buraya bir ilan açıp diye düşünen bir insan değilim.Bu kadar zaman beklememin sebepi ise biraz kendime zaman vermek ve dışarıda belki kendime aklıma ruhuma uygun birisini bulurum diye bekledim. Buraları kötü yada yanlış gördüğümden değil. İlk başta kendi düşüncemle dışarıda aramak belki karşıma denk gelir çıkar dürüst birisi düşüncesiyle hemen buraya ilan açmadım. Çok erken yaşta ailemi yüz üstü bırakarak sevdiğim bir insan vardı ve ona kaçmıştım. Ama yanlış kişiyi sevmişim yanlış kişiye aşık olmuşum ve bu sebepden ötürü de ailem benimle konuşmayı beni sildiler çıkardılar hayatından. Ama belli bir süre sonra evlendiğim insan değişti ve anlaşamazlıklar farklı farklı nedenlerden ötürü 5 sene sonra dayanamadım ve boşanmaya karar verdik. Ondan sonra kimseye güvenip hayatıma kimseyi sokmadım. Ailem de halen benimle görüşmeyi reddediyor. Kaç senedir kendi başıma ayaklarımın üstünde durmaya hayata tutunmaya çalışıyorum.Arkadaş ara bul ilanı açıp bu nedenden dolayı kendime dürüst saygılı evlenebileceğim bir insan bulmayı ümit ediyorum.

Hayat herşeyden önce evlilik demek karşılıklı konuşmak anlaşmak sevmek ve saygı, dürüstlük demektir benim için. Bir kadına narin, nazik, kibar davranacak beni sevebilecek konuştuğumda dinleyecek herşeyden önce karı koca değil arkadaş olabilmek birbirmizi anlamak çok önemli diye düşünüyorum. Ciddi düşünen kendine güvenen anlayışlı nazik kibar bir erkek arıyorum. Yaşı 35-45 olabilir. Düzenli bir işi ve geliri olması benim için yeterlidir. Gerisini birlikte çalışıp yapabiliriz. Benim gibi evlenmiş ayrılmış ve bir çocuğu olsa da benim için sorun olmaz. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum.Arkadaş ara bul ilanımla ilgilenen ciddi düşünen evlenmeyi amaçlayan dürüst beylerin mesajlarını beklerim.Arkadaş Ara Bul - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Nisan 2024 11 Nisan 2024 — 04:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar