Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Adana - 01 Adana, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Adana

Merhabalar ben Adana’da yaşayan ailesi ile birlikte yaşayan bir bayanım. 34 yaşında bekar bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran ailesine destek olan bir bayanım. Bu durum beni mutlu ediyorum bu durumdan gayet huzur ve mutluluk duyuyorum. Buraya ilan açma sebebim ise hem evlilik düşüncem ile hemde biraz olsun kendime vakit ayırarak kişilerle iletişim kurmak için arkadaş sitesi Adana ile ilgili arkadaşlık sitelerine bakmaya başladım.

Bir kaç tane buldum ancak cevap gelmeyince cevap alamayınca pek bu durumdan memnun olmadım. Ve bu durumdan sonra kendime başka arkadaş sitesi Adana ile ilgili bir arkadaşlık sitesi aramaya başladım. Ve kendime uygun bana daha çok hitap eden bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya kendi ilanımı oluşturmak istedim. Huzur insanın kendine sunduğu ailesine sunduğu ve bir insan birisine birilerine huzur verdiği takdirde kendini de huzurlu hisseder ve mutlu olur. İşte ben de ailemi çevremdeki insanlara huzur verdikçe bende huzurlu mutlu oluyorum. Ancak bu yaşıma kadar hiç evliliği düşünmedim ve daha çok aileme öncelik ve işime öncelik verdim. Ve ancak kendimi evliliğe hazır hissettim ve kendime bu yüzden arkadaşlık sitelerine arkadaş edinme arkadaş bulma sitelerine bakmaya başladım. Artık hayatımda tek eksik olan tek isteğim mutlu huzurlu sıcak bir yuva kurmak ve artık kendi ailemi kurup onun ailemin yuvamın mutluluğu huzuru için uğraşmak istiyorum. Dürüst, saygılı, samimi, evinden işine işinden evine gidip gelen bir bayanım. Pek bir arkadaş çevrem yok ben daha çok ailesi ile olmayı ailesi ile vakit geçirmeyi seven ailesi ile oldukça daha huzurlu mutlu olan bir bayanım. Ve istediğim evlilik aradığım evlilik kurmak istediğim yuvada da bunu isterim.

İşte bu nedenden dolayı arkadaş sitesi Adana ile arkadaşlık sitelerine baktım ancak pek bir cevap karşılık bulamadım bu nedenle burası bu arkadaşlık sitesi bana daha uygun geldi. Bir beyde aradığım özelikler yaşı 34-40 arası olabilir. Daha önce evlilik yapmış ayrılmış olabilir. Dürüst, kibar, nazik bir bey olması benim için önemli. Evlilik düşünen aile kurmak isteyen bir bey olması benim için önemli. Maddi iş konusunda bir şey yorum yapmak istemiyorum. Aklı başında bir bey olarak ne düşüneceğini bu konuda ne demek istediğimi anlar diye düşünür diye düşünüyorum. Ciddi evliliği düşünen ilgilenen beylerin ilgilenmesini beklerim.Arkadaş Sitesi Adana - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Nisan 2024 12 Nisan 2024 — 22:12
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben emin 34 yaşındayım Adana’da yaşıyorum. İletişime geçebilirsiniz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar