Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulma İlanları - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulma İlanları

Arkadaş bulmak için yada arkadaş edinmek için bence illa kendi ilanını açmaya gerek yok bir site de yada boşuna zaman harcayıp da arkadaş aramaya gerek yok bence. Çünkü bu konuya değinmek istedim.. Bir arkadaşlık sitesin de uzun zamandır bekliyorum arkadaş edinmeyi çünkü başka ilanlara bakmadım ve sadece kendi ilanımı açarak beklemek istedim.İşte bunun için de arkadaş bulma ilanları olarak başka bir site aramaya karar verdim kendime.

Ben uzun zamandır başka bir arkadaşlık sitesin de bulundum ve boşuna zaman kaybettiğimin farkına vardım. Bunun için de kendime göre başka farklı bir site aramaya karar verdim. İşte bunun için bu ilan sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendi ilanımı açmadan önce de başka ilanlara bakarak başka kişilerin açtığı ilana bakarak ve belki kendim ilan açmadan önce başka arkadaşların yada kişilerin ilanın da benim düşündüğüm gibi düşünen benim istediğim gibi bir arkadaşlık arayan kişiler bulurum düşüncesi ile ilk başta diğer arkadaşların paylaştığı ilanlara baktım. Aslında var ama yine de cesaret edemedim ve kendi ilanımı açmak benim için daha iyi olur düşüncesi ile bu arkadaş bulma ilanları sitesine bu kendi ilanımı açmak istedim. Benim istediğim dürüstlük saygının olduğu bir arkadaşlık kurmak ve ona göre bir arkadaşla tanışmak konuşmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Yaşım 46 bekar daha önce evlilik yapım ayrılmış bir bayanım. Olmadı yapamadık ve ayrılmak zorunda kaldık bazı sebeplerden ötürü. Dürüst,saygılı, samimi, sıcak kanlı çalışan kendi ayakları üstünde duran ve evi ile ilgilenen ailesine düşkün bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlığa gelince şu anlık aklımda evlilik gibi bir düşünce yok. Sadece samimi seviyeli saygı ve dürüstlüğün olduğu bir arkadaşlık kurmak konuşmak sohbet etmek arkadaşlık kurmak için burada bulunmaktayım.

İşte bunun için bu arkadaş bulma ilanları bu ilanımı açmak ve sizlere biraz kendimi tanıtmak istedim. Maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Benim istediğim bir arkadaşla konuşmak sohbet etmek seviyeli bir arkadaşlık kurmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Benim gibi düşünen benim gibi arkadaşlık arayan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Bulma İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Mart 2024 14 Mart 2024 — 01:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar