Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İlan Aşk Ediyorum - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

İlan Aşk Ediyorum

Merhabalar ben Burak yaşım 33 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ne yazık ki yanlış bir evlilik olduğunu anladık. Anlaşamadık bazı sebeplerden dolayı ve bu yüzden de bende ilan aşk ediyorum ile ilgili bir ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim.

Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesi ile birlikte Gaziantep de yaşayan bir beyim. Çalışıyorum. Kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir beyim. Romantik ve oldukça duygusal bir beyim. Benim istediğim hayatıma girecek benimle bir ömür boyu yanımda olacak her zaman birlikte olacağımız sonsuza kadar yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Evleneceğim hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. ilan aşk ediyorum aşkımı sevgimi kazanacak benimle bir ömür yaşayacak yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Daha önceki evliliğimden çocuğum yok. Çünkü kısa süren bir evlilikti benim için.

Ama artık uzun sürecek ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaşla birlikte evlenmek ve ciddi düşünmek ve en önemlisi benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayan olması benim için önemlidir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 27-33 arası olan ciddi düşünen Gaziantep de yaşayan ve ya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim işim her şeyim burada ve bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. İlan aşk ediyorum ilanıma cevap verecek ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.İlan Aşk Ediyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Mart 2024 20 Mart 2024 — 20:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar